TRENÉRSKÝ SUMMIT je za námi!

Publikováno: 29. června 2017

2 dny plné zážitkových aktivit.
Prohlubování odborných znalostí od profesionálních master trenérů.
Teoretické přednášky od odborníků ze světa fitness.
Zdokonalení a inspirace pro vaši další práci osobního trenéra a fitness instruktora.

První ročník TRENÉRSKÉHO SUMMITU 3DFA je za námi. O víkendu se všichni pozvaní trenéři sjeli v malebné přírodě Krkonoš, ale cesta tam nebyla vůbec jednoduchá. Všichni účastníci do poslední chvile netušili, kam vlastně na tuto akci jedou.

Sraz jsme měli na Černém mostě v Praze, kde se všichni rozdělili do jednotlivých týmů a tajný závod mohl začít. První úkol na ně čekal hned na startu a kdo byl v té době v Ikee, tak se mohl kochat krásným pohledem, jak 30 profesionálních trenérů běhá po obchodu a hledá jednotlivé produkty, které je zavedly na další stanoviště v Benátkách nad Jizerou, kde už na ně čekal Kuba se svým Haka tancem.

A jak to vše dopadlo?

 

Následně se pokračovalo za Robertem na hrad Valdštejn, kde trenéři museli pochopit Robertovu básničku, aby se dostali na Filipovu detektivní hru do Jičína. A že všechny úkoly zabraly dost času potvrdí holky v Janských Lázní, kde na první posádku čekali 4 hodiny 🙂 A jako poslední stanoviště měl Vašek, kde už všechny účastníky naváděl do hotelu Energetik v Peci pod Sněžkou.

Zákulisí tajného závodu (rozhovor mezi Kubou, Filipem, Robertem a Nelou) 🙂

V sobotu jsme začali již brzy ráno, kdy si přivstal Filip s Kubou a pro všechny si připravili neodolatelnou ranní rozcvičku pod širým nebem. Hned po snídani jsme  se už vrhli do nejdůležitější části trenérského summitu. Naučná stezka se čtyřmi vzdělávacími bloky.

Všichni jsme jogíni, ne každý je silák, každý je atlet a ve dvou se to lépe táhne, tak na takové bloky jsme se všichni těšili. U Vaška jsme si vyzkoušeli jógu v jeho pojetí vývojové kineziologie, u Roberta jsme se naučili házet kameny a zvedat velké klády, Filip si připravil trénink mobility s využití mini bandů, tenisáku a strenght bandů a celý den vyvrcholil americkým výstupem Kuby, který předvedl pro někoho náročný, ale i přesto zábavný trénink na RIP Traineru.

Po zaslouženém odpočinku, který trval pár minut jsme vyhlásili nejrychlejší posádky tajného závodu a pak už jsme čekali jen na hřeb večera, a to předtstavení  těch, bez kterých by to vůbec nešlo. Ano, jste to vy! Fotky sem už raději dávat nebudu, toho jsme si užili dost na summitu 🙂

Nedělní dopoledne bylo ve znamení 3D FITNESS SUMMIT GAMES, kde jsme se utkali ve čtyřech zábavných hrách na vrcholku černé sjezdovky v Peci pod Sněžkou a jako třešinka na dortu byla ukázka z unikátního mezinárodního školení Stick master. 🙂

A co na to říkají naši trenéři:

Robert Chott:

Bylo super vidět opět známé tváře i poznat pár nových. Musim přiznat, že jsem cestou zpátky měl co dělat neusnout za volantem, docela mě ty dva dny zmohly. Ale hrozně si přeju zrealizovat stejnou myšlenku znovu a ještě líp.

Filip Raptopulos:

Jaký byl pro mě první 3DFA TRENÉRSKÝ SUMMIT??? Za mě asi takto… Mám rád všechny ty energie a přírodu. Tato kombinace je koktejl chutí, které nikdy neomrzí. Jako instruktoři jsme ze sebe dali určitě maximum a těšíme se na další (o chloupek lepší a jiný) SUMMIT. A trenéři byli vskutku veselí a hraví. Byli také zapálení a doufejme, že jim to dlouho vydrží. Že časem nebudou cihlami ve zdi. Těším se na další akce a školení a doufám v brzké shledání.

Jakub Wurzel:

Když všichni leželi v lese v trávě, vnímali jen svá těla a připravovali se na nadcházející cvičení, přepadla mě hrdost. Hrdost nad tím jak jedna malá myšlenka spojila lidi, dala je dohromady, a přinesla takový prožitek. Během Trenérského Summitu jsme nechali každého hrábnout si do vlastních rezerv.. pevně věřím, že tato emoce v nich nejaký čas zůstane.

Vašek Rázl:

Víkend to byl myslím skvělý, ale určitě jsme objevili pár drobností, které je třeba do příštího společného setkání zlepšit. Nejvíce rezerv bych našel u svého sobotního rána. Snažil jsem se spojit dvě rozsáhlá celodenní témata do 90 minut, což samozřejmě není možné a tak se mi nepodařilo sdělit, co jsem zamýšlel. Odpolední aktivace hýžďových svalů prostřednictvím jazyku bylo i přes podstatně kratší čas mnohem povedenější. Do příštího společného setkání vychytáme  některé drobné nedostatky a jsem si jist, že se bude rozhodně opět na co těšit!
Parta lidí se sešla naprosto skvělá a to se pak všechno daří. Každopádně celou akci hodnotím  jako velmi povedenou a až čas ukáže, jak se na ní bude vzpomínat.

A co na to vše říkají účastníci summitu:

Nemělo to chybu! Originální a inspirativní.

Těžko říct, když to bylo super celé. 🙂

Celkový pohled a zaměření na pohyb člověka. Nové informace – o propojení např. jazyka se zadkem 🙂 Další nápady jak přijít na to – jak vytvořit kvalitní a zábavnou lekci. + Práce s RIPem

Není nic co by se nelíbilo…naprosto luxusní víkend s „rodinou“ 3DFA

Jako vymyslet takovou senzaci s násadou na smeták, to je fakt neuvěřitelný.

3DFA Summit Games.. Team spirit OUJEE .. #3DFATRENERSKYSUMMIT

Zveřejnil(a) 3DFA dne 25. červen 2017