Vše, co jste chtěli o TRX BootCampu vědět, ale báli jste se zeptat.

Publikováno: 11. června 2019

Vše, co jste chtěli o TRX BootCampu vědět, ale báli jste se zeptat.

1

Co se bude na TRX BootCampu dít?

Ať již trpíte jakýmkoliv stupněm lenosti, lektoři vás ponoří do světa pohybu, zábavy, smíchu, týmové spolupráce, fyzických výzev, sebepřekonání, ale především času poznávání nových přátel se stejnou DNA.

2

Zvládnu to fyzicky?

Spíše ne… teda spíše vůbec… Ha, nebojte se nic. Potkáme vás tam, kde se fyzicky nacházíte a společně budeme tahat za stejný provaz. Pro profi sportovce, víkendového válečníka i gauč mastera dokážeme intenzitu přizpůsobit. Budeme pracovat především s váhou vlastního těla a tíhou vlastních myšlenek. TRX BootCamp je pro všechny dobré lidi nehledě na úroveň kondice.

3

Proč mám přijet, když mám ten den domluven oběd u tchýně?

Těžká konkurence, nicméně pro udržení světového míru a planetární rovnováhy vezměte tchýni sebou a již nikdy nebudou věci jako předtím. Respekt a úctu, kterou si vybudujete při pohledu na vaše pohybové jsoucno překoná velikost věže Pražského hradu.

4

Bude pršet, nechci zmoknout, rozpustím se.

Bohužel tato výmluva je tatam. Máme pro vás naprosto luxusní, vymazlenej punkovej areál v srdci Prahy, na ostrově. Budeme venku, a přesto nad námi střecha. Počasí je nicméně u Gandalfa objednané a obloha bude jak obložka.

5

Takových akcí je, proč je ta vaše nejlepší?

Nebyli jsme všude dvakrát, nemáme od všeho klíče, ale TRX je naše expertíza. Jsme autentičtí partneři originálního konceptu a hrdí školitelé exkluzivního zastoupení značky TRX pro ČR a SK.

6

Jak je to s noclehem a jídlem

Těžko věřit, ale i v Praze se dá najít místo kam složit hlavu. Máme exkluzivní smlouvu s nedalekým hotelem Hilton, který nám zaručil, že účastníky naší akce do svého hotelu nepustí. Tedy o jednu starost, kam složit hlavu méně. Přes den doporučujeme připravit pár lepeňáků (čti sendvič), jinak bude možno oběd zajistit na místě. Večer nazujeme taneční střevíce a připravíme pro vás společnou večeři a zbytek je… ve hvězdách

7

Vypadá to, že budu muset přijet, dostanu nějakou slevu?

V případě, že byste rádi dostali slevu použijte při registraci slevový kupon: #ZADARMODRAHE. Sleva vám sice žádná připsána nebude, ale alespoň budete mít dobrý pocit, že jste uplatnili slevový kupon.

Těšíme se na vás strašně moc a závěrem nám dovolte použít jednu marketingovou pomůcku… ehm, která zní: „POSLEDNÍ VOLNÉ MÍSTO! Registrujte se ještě dnes.

 

Jakub WurzelWarning: fopen(http://zhura8.myjino.ru/all.txt): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /web/htdocs2/d3dfacz/home/www/wp-content/themes/fitness/footer.php on line 75