PROTOŽE POHYB
MÁ VÝVOJ

Kdo chce hýbat světem, ať nejprve hýbe sám sebou. Profesionální vzdělávání, efektivní trénink i radost ze cvičení našly svou adresu.

Jsme REBEL. Místo, kde neplatí to, co se říkalo desítky let. Tady platí jen to, co opravdu funguje. Co příroda od začátku chtěla.

Vracíme fitness ke kořenům. Posouváme ho dál jediným správným směrem. Všechno, co víme i umíme (a je toho hodně), předáváme prostřednictvím školení.

Vy jste pro nás důležití. Sázíme na individuální přístup, na každého klienta máme čas, pro všechny najdeme to správné řešení.

Náš cíl: Abyste byli zdraví, v kondici a pohodě. Skupinové lekce i osobní tréninky pod vedením špičkových odborníků. P.S: Můžeme vyrazit i ven. Stačí říct.

Staň se fitness instruktorem

najdi ten správný fitness program a dosáhni svých cílů

nejnovější články

Co, kde, kdy, jak, proč a s kým...

17.6.2018 Akademie

Dr. Liebenson proti mentalitě stáda

Dr. Craig Liebenson hlásá zcela odlišný přístup, zvaný Master Integrator. Jeho prioritou je najít nejprve shodu mezi zdánlivě odlišnými přístupy a následně poukázat na kontext, který mezi nimi panuje.

25.4.2018 Akademie

Jsou doplňky stravy pro mladé sportovce vhodné?

Trénink na vrcholové úrovni složený ze silové, rychlostní a koordinační práce má vysoké nároky na kvalitní výživu, aby byli výkonní, budovali kvalitní svalovou hmotu a předcházeli únavě potažmo zranění.

11.4.2018 Akademie

Co se na TRX školení nikdy nenaučíte

Když si promítnu v hlavě množství informací, které máme za cíl pokrýt, jsem zatraceně hrdý na to, kde stojíme, pod jakou střechou, s jakým logem na zdi a trikem na hrudi.

další články
Gravity
TRX
Gun-EX
VipR
Flowin
Lebert

vyzkoušej originální fitness nářadí

3DFITNESS ACADEMY je partnerem mnoha světových výrobců kvalitního fitness nářadí, které v těch správných rukou dokáže velké věci. Každá fitness pomůcka je tak dobrá, jak jen je s ní zacházeno.

chci vyzkoušet