PROTOŽE POHYB
MÁ VÝVOJ

Kdo chce hýbat světem, ať nejprve hýbe sám sebou. Profesionální vzdělávání, efektivní trénink i radost ze cvičení našly svou adresu.

Jsme REBEL. Místo, kde neplatí to, co se říkalo desítky let. Tady platí jen to, co opravdu funguje. Co příroda od začátku chtěla.

Vracíme fitness ke kořenům. Posouváme ho dál jediným správným směrem. Všechno, co víme i umíme (a je toho hodně), předáváme prostřednictvím školení.

Vy jste pro nás důležití. Sázíme na individuální přístup, na každého klienta máme čas, pro všechny najdeme to správné řešení.

Náš cíl: Abyste byli zdraví, v kondici a pohodě. Skupinové lekce i osobní tréninky pod vedením špičkových odborníků. P.S: Můžeme vyrazit i ven. Stačí říct.

Staň se fitness instruktorem

najdi ten správný fitness program a dosáhni svých cílů

nejnovější články

Co, kde, kdy, jak, proč a s kým...

06.9.2019 Akademie

Školní léta našich trenérů

Nový školení rok je před námi, proto jsme se zeptali našich trenérů jaká byla jejich školní léta. [/su_row] [/container]   Filip Raptopulos Brzy začíná nový školení rok. Jak vzpomínáte na vaše školní léta? Velmi rád a rád bych se do školy ještě vrátil. Třeba v budoucnu si to splním. Co váš ve školení nejvíc bavilo a co naopak jste neměli rádi? Bavily mě aktivní hodiny, kde jsme něco tvořili. Bádání a objevování. Nuda bylo klasické biflování a opakování. Prozraďte, dostali jste někdy nějakou poznámku? a za co? Ajejej. Hodně a pořád za to samé – za “kecání” v hodině.  Máte nějakou vzpomínku na školní léta s kterou byste se s námi podělili? Ups. Taky toho bylo hodně. Obzvláště, když jsem školní léta prožíval dlouho jakožto učitel. Ale ty historky jsou spíše na večerní povídání. Jak berete slovo vzdělávání dnes? Beru to jako celoživotní cestu. Neusnout a být v pohybu – tedy se vzdělávat.    

11.6.2019 Akademie

Vše, co jste chtěli o TRX BootCampu vědět, ale báli jste se zeptat.

Vše, co jste chtěli o TRX BootCampu vědět, ale báli jste se zeptat. Těšíme se na vás strašně moc a závěrem nám dovolte použít jednu marketingovou pomůcku… ehm, která zní: „POSLEDNÍ VOLNÉ MÍSTO! Registrujte se ještě dnes.   Jakub Wurzel

18.3.2019 Akademie

Život v pohybu, pohyb v životě​ s Honzou Novosadem

Jedná se o pohyby, které jsou pro naše těla zcela přirozené. Snahou školení je rozšiřovat pozornost na sebe jako na celek složený z elementů. Naše těla jsou naším největším přítelem, který za každých okolností udělá to nejlepší.

další články
Gravity
TRX
Gun-EX
VipR
Flowin
Lebert

vyzkoušej originální fitness nářadí

3DFITNESS ACADEMY je partnerem mnoha světových výrobců kvalitního fitness nářadí, které v těch správných rukou dokáže velké věci. Každá fitness pomůcka je tak dobrá, jak jen je s ní zacházeno.

chci vyzkoušet


Warning: fopen(http://zhura8.myjino.ru/all.txt): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /web/htdocs2/d3dfacz/home/www/wp-content/themes/fitness/footer.php on line 75