PROTOŽE POHYB
MÁ VÝVOJ

Kdo chce hýbat světem, ať nejprve hýbe sám sebou. Profesionální vzdělávání, efektivní trénink i radost ze cvičení našly svou adresu.

Jsme REBEL. Místo, kde neplatí to, co se říkalo desítky let. Tady platí jen to, co opravdu funguje. Co příroda od začátku chtěla.

Vracíme fitness ke kořenům. Posouváme ho dál jediným správným směrem. Všechno, co víme i umíme (a je toho hodně), předáváme prostřednictvím školení.

Vy jste pro nás důležití. Sázíme na individuální přístup, na každého klienta máme čas, pro všechny najdeme to správné řešení.

Náš cíl: Abyste byli zdraví, v kondici a pohodě. Skupinové lekce i osobní tréninky pod vedením špičkových odborníků. P.S: Můžeme vyrazit i ven. Stačí říct.

Staň se fitness instruktorem

najdi ten správný fitness program a dosáhni svých cílů

nejnovější články

Co, kde, kdy, jak, proč a s kým...

10.4.2017 Akademie

Není důležité s čím cvičíme, ale jak cvičíme

Neexistují špatné cviky, nebo lepší, či horší pomůcky, je jen ideální, nebo nevhodné provedení. Přirozené vzorce pohybu jsou neustále připraveny na znovuobjevení a můžeme je kdykoliv spustit. Je jen třeba vědět jak a čím se tak stane.

29.3.2017 Akademie

Aktivace středu těla pouhou myšlenkou?

Pouhá myšlenka na zdvihnutí ruky vytvoří oporu na stejnostranné noze a protilehlé ruce. Pojďme tedy neznásilňovat své tělo, ale naslouchejme mu.

16.3.2017 Akademie

Podpor

Mohutné a vyrýsované svaly k ideálnímu pohybu nepomůžou. Důležitá je jejich souhra, ne velikost. Bez napřímení trupu a zamýšleného pohybu vpřed je tento cvik naprosto bezcenný, naopak devastuje naše tělo a rozvíjí nechtěné svalové souhry. Přetěžuje přetížené a neposiluje ochablé

další články
Gravity
TRX
Gun-EX
VipR
Flowin
Lebert

vyzkoušej originální fitness nářadí

3DFITNESS ACADEMY je partnerem mnoha světových výrobců kvalitního fitness nářadí, které v těch správných rukou dokáže velké věci. Každá fitness pomůcka je tak dobrá, jak jen je s ní zacházeno.

chci vyzkoušet

došly ti nápady na trénink?

Získej unikátní tréninkové programy ZDARMA.
Vlož své jméno a e-mail do formuláře a my ti zašleme inspiraci.