PROTOŽE POHYB
MÁ VÝVOJ

Kdo chce hýbat světem, ať nejprve hýbe sám sebou. Profesionální vzdělávání, efektivní trénink i radost ze cvičení našly svou adresu.

Jsme REBEL. Místo, kde neplatí to, co se říkalo desítky let. Tady platí jen to, co opravdu funguje. Co příroda od začátku chtěla.

Vracíme fitness ke kořenům. Posouváme ho dál jediným správným směrem. Všechno, co víme i umíme (a je toho hodně), předáváme prostřednictvím školení.

Vy jste pro nás důležití. Sázíme na individuální přístup, na každého klienta máme čas, pro všechny najdeme to správné řešení.

Náš cíl: Abyste byli zdraví, v kondici a pohodě. Skupinové lekce i osobní tréninky pod vedením špičkových odborníků. P.S: Můžeme vyrazit i ven. Stačí říct.

Staň se fitness instruktorem

najdi ten správný fitness program a dosáhni svých cílů

nejnovější články

Co, kde, kdy, jak, proč a s kým...

11.10.2017 Akademie

Jak začlenit vytrvalostní trénink do silové rutiny? 2.část – Dopad cyklistiky na sílu

Ze všech forem diskutovaných kardiovaskulárních aktivit může mít na silový trénink v závislosti na způsobu cvičení cyklistika vůbec nejrozmanitější vliv.

04.10.2017 Akademie

Jak začlenit vytrvalostní trénink do silové rutiny? 1.část – Vliv plavání na sílu

Plávání jako snadná aktivita, kterou nemusíme začleňovat do tréninku? Pravdou ale je, že když se plavání opatrně a s rozmyslem začlení do pravidelného tréninku, může se stát jednou z nejúčinnějších aktivit pro trénink horní části těla.

07.9.2017 Akademie

Alex Viada a jeho skutečný příběh

Přerušme popis průběhu stárnutí, protože, přiznejme si to, je to poněkud depresivní. Otázka zní, co s tím mohu dělat? Co bych měl změnit? Seminář Hybrid Athlete poprvé v České republice, kterou vás osobně provede Alex Viada a Annie „Gunshow“ Dohack.

další články
Gravity
TRX
Gun-EX
VipR
Flowin
Lebert

vyzkoušej originální fitness nářadí

3DFITNESS ACADEMY je partnerem mnoha světových výrobců kvalitního fitness nářadí, které v těch správných rukou dokáže velké věci. Každá fitness pomůcka je tak dobrá, jak jen je s ní zacházeno.

chci vyzkoušet

došly ti nápady na trénink?

Získej unikátní tréninkové programy ZDARMA.
Vlož své jméno a e-mail do formuláře a my ti zašleme inspiraci.