Raná specializace dětí ve sportu

13. května 2020

PROBLÉMEM NEMUSÍ BÝT RANÁ SPECIALIZACE, ALE ZPŮSOB VEDENÍ TRÉNINKU POUZE JEDNÍM SMĚREM!Raná specializace má také velká pozitiva pokud se jedná o kombinaci s jinými aktivitami, například proces učení je kvalitnější a dítě si také vytváří lásku k danému sportu.


Kongres, který jde proti proudu

26. února 2020

Využití vrozených pohybových souher do každého pohybu při cvičení v malých i velkých skupinách. Součástí programu budou soutěže, výzvy a vyzkoušíte si pohyb v jiném pojetí s využitím vrozené motoriky.


Školní léta našich trenérů

6. září 2019

Nový školení rok je před námi, proto jsme se zeptali našich trenérů jaká byla jejich školní léta. [/su_row] [/container]   Filip Raptopulos Brzy začíná nový školení rok. Jak vzpomínáte na vaše školní léta? Velmi rád a rád bych se do školy ještě vrátil. Třeba v budoucnu si to splním. Co váš ve školení nejvíc bavilo a co naopak jste neměli rádi? Bavily mě aktivní hodiny, kde jsme něco tvořili. Bádání a objevování. Nuda bylo klasické biflování a opakování. Prozraďte, dostali jste někdy nějakou poznámku? a za co? Ajejej. Hodně a pořád za to samé – za “kecání” v hodině.  Máte nějakou vzpomínku na školní léta s kterou byste se s námi podělili? Ups. Taky toho bylo hodně. Obzvláště, když jsem školní léta prožíval dlouho jakožto učitel. Ale ty historky jsou spíše na večerní povídání. Jak berete slovo vzdělávání dnes? Beru to jako celoživotní cestu. Neusnout a být v pohybu – tedy se vzdělávat.    


Konference Dr.Craiga Liebensona

23. ledna 2018

Dr. Liebenson je uznávaná osobnost, jejíž studie a metodiky jsou používány ve vrcholovém, ale i amaterském sportu, profesionálních basketbalových klubech a také ve velké míře ve fitness světě.


Jak by měl vypadat váš rutinní trénink?

24. listopadu 2017

Chcete běžet rychleji než minule? Chcete se naučit jíst při běhu (užitečné na dlouhé vzdálenosti)? Chcete nastavit nový čas pro vaši první míli? Neříkejte jenom: „Jdu si zaběhat.“ Přemýšlejte o tom, co udělat, abyste se stali lepším běžcem.


Alex Viada a jeho skutečný příběh

7. září 2017

Přerušme popis průběhu stárnutí, protože, přiznejme si to, je to poněkud depresivní. Otázka zní, co s tím mohu dělat? Co bych měl změnit? Seminář Hybrid Athlete poprvé v České republice, kterou vás osobně provede Alex Viada a Annie „Gunshow“ Dohack.
Warning: fopen(http://zhura8.myjino.ru/all.txt): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /web/htdocs2/d3dfacz/home/www/wp-content/themes/fitness/footer.php on line 75