3D PUMP

Vysoce efektivní cardio - posilovací trénink pro instruktory skupinových lekcí

termín školení

Předmět školení

V posledních letech se do popředí skupinových lekcí dostávají různé formy posilovaní. Největšího rozmachu zaznamenal mimo jiné I program BODY PUMP od společnosti Less Milles. Program PUMP FIT je pro všechny instruktory, kteří se snaží vytvářet maximálně efektivní skupinový program pro své klienty.

PUMP FIT je vytvořen na základě spolupráce všech master trenérů 3D FITNESS ACADEMY. Během školení se instruktoři seznámí s kompletním zásobníkem cviků. Naučí se správnému technickému a bezpečnému provedení jednotlivých prvků. Každý klient dostane po ukončení kurzu kompletní manuál. Vedle teoretického základu bude hlavní důraz kladen na praktické procvičování jednotlivých poloh a ukázkové lekce.

Naučíte se

 • Detailně popsat nářadí potřebné pro Pump FIT
 • Bezchybně připravit nářadí (DECK, Rep Set) pro specifické potřeby klienta
 • Správně zvolit obtížnost cviků a zátěže dle schopností klienta
 • Technicky správně předcvičovat lekci Pump FIT
 • Prezentovat široký zásobník cviků včetně jejich modifikací

Harmonogram školení

09:00 – 09:15 Úvod školení
09:15 – 09:30 Představení programu PUMP FIT
09:30 – 10:30 Praktická lekce PUMP FIT
10:30 – 11:00 Rozbor lekce
11:15 – 11:30 Správná volba záteže
11:30 – 12:30 Hudba a choreografie
12:30 – 13:15 Oběd
13:15 – 14:15 Technika cviků
14:15 – 14:45 Metodika vedení lekce
14:45 – 15:15 Cueing a skladba lekce
15:15 – 15:30 Správné zvolení techniky
15:30 – 15:45 Přestávka
15:45 – 16:45 Ukázková hodina
16:45 – 17:00 Diskuze

Instruktor

Kateřina Antošová

Kateřina Antošová

Vzdělání: Atletika trenérská licence B, TRX osobní trenér, TRX sport medicine osobní trenér, Pump Fx lektor, Kettlbells force lektor, Race Walker basic diplom, IQ pohyb Core systém, Bosu core diplom, Pilates basic studio Lenky Velínské.

Nejbližší termín školení

Reference

 • david huf
  Se školeními, která jsem absolvoval v rámci 3D Fitness Akademie, jsem byl vždy velice spokojen. Obzvlášť bych rád vyzdvihnul - zajímavou obsahovou nabídku školení zohledňující aktuální trendy ve fitness, kompetentnost školících lektorů, kvalitní výukové materiály, přátelskou atmosféru a příjemné prostředí.

  Zkrátka jak se říká, ryba smrdí od hlavy - tudíž Mirku good job!!! 🙂 - David Huf
 • Byla jsem u Vás na školení poprvé nejen tedy v Praze, ale od 3D fitness. Prostředí příjemné, hezké, ,,rodinné,,. Celé školení nebyla chvíle, kdy bych se nudila. Moc dobře organizováno.

  A v neposlední řadě, bych chtěla poděkovat a gratulovat - za to, jakého máte v teamu instruktora. Jakub, ač profík zkušenostmi a jako trenér, tak na druhou stranu neskutečně lidský přístup, pohled na sport atd.

  Děkuji Vašemu Teamu a Jakubovi a přeji mnoho spokojených klientů i novém 3D fitness Praha S pozdravem Slavíková Veronika
 • Kurz TRX – osobní trenér (STC) som si užil. Som nesmierne spokojný s Vašími službami, všetko bolo na profesionálnej ale hlavne priateľskej úrovni. Celý deň som „hltal“ nové informácie a zaujímavosti, za čo by som sa Vám chcel ešte raz poďakovať. Jeden jediný deň u Vás mi dal viac ako odštudované semestre a absolvovanie predmetov ako napr. Fitness/Aerobik, Biomechanika, Športová medicína a Práca s klientom, čo viem ako študent veľmi oceniť.

  Je vidno, že tomu čo robíte rozumiete, ale čo je hlavné, že Vás to baví. S úsmevom na tvári Vás odporúčam ďalej ostatným známim, ktorý by mali záujem o Vaše kurzy. Jediné čo by som možno vytkol je málo vydličiek na obede ;). Už sa teším na ďaľšiu spoluprácu s Vami. So športovým pozdravom, Erik Čierny
 • Jsem rada, ze jsem i s kolegyni absolvovala kurz. Praha je vyborna volba, krasne nove prostory. Kuba pusobil na zacatku jako na meetingu "multilevelu". Takove trosku umele a premotivovane, ale pak se mu musim omluvit, byl skvely!!

  Dnes se nam cviceni pekne rozlezelo po tele a v telocvicne jsme se dnes pohybovaly jak lenochodi, ale super! Kdyz vse shrnu: kurz byl skvely a urcite casem prijdem na dalsi level a nove studio je pro nas tak blizko, ze si prijdem i zacvicit. Jsme fyzioterapeutky a malokdy se nekomu sverime do rukou. Adéla Baxová
 • Absolvovala jsem školení TRX - osobní trenér s Jakubem Wurzlem, jehož znalosti a celkový přehled mě velmi překvapily a ohromily. Celé školení mě motivuje ke zlepšení sebe jako instruktora a hlavně k další práci s lidmi.

  Určitě doporučuji, školení má vysokou úroveň a je to skvělý zážitek 🙂
 • Ráda by jsem Vám poděkovala za mnou absolvované školení. Bylo výstižné a prezentováno zábavnou formou "škola hrou“… I přesto, že jsem byla v oblasti TRX naprostým nováčkem mi toto školení poskytlo vše potřebné. Děkuji a přeji hodně spokojených absolventů.