Certifikace osobní trenér

Protože pohyb má vývoj...

termín školení

Kurz, který vás odliší od konkurence.

Z lásky k pohybu a zdraví jsme připravili jedinečnou možnost pro budoucí osobní trenéry.Co se naučíte?

Kurz vychází z principů vývojové kineziologie. Běžně ji používají špičkoví fyzioterapeuti, teď se konečně dostává do fitness právě díky tomuto kurzu.

Sportovní trénink má spoustu podob. Tradičně se opírá především o rozvoj síly, flexibility a kardiovaskulární složky. V 3DFA jsme zastánci jiného přístupu.

Cíl kurzu

Náš cíl je propagovat všestranný atletický rozvoj jedince s důrazem na hbitost, obratnost, koordinaci a kvalitní pohybovou gramotnost. Kromě zaměření na vnější tělesnou schránku, se budeme také koncentrovat na náš „software“ a trénovat především mozek.

Jaké má kurz ohlasy? ⤵

Přečtěte si, jak dokážeme měnit lidské životy k lepšímu.


Harmonogram školení

1

Celý kurz bude probíhat podle principů vývojové kineziologie. Jde o specifický hluboko propracovaný přístup k lidskému tělu, se kterým se můžete setkat u špičkových fyzioterapeutů, ale ve fitness jen naprosto výjimečné a nyní je čas to změnit.

2

kurz fitnessNa těchto zásadách stavíme funkční trénink tak, aby opravdu a ideálně „fungoval“.

Použití funkčních pomůcek totiž automaticky neznamená funkční zapojení ideálních svalových řetězců, vícekloubové pohyby celého těla nejsou zárukou celotělového tréninku a cviky na břicho většinou nezpůsobí zapojení CORE.

Naučíme vás jak na to!

3

Běžná cvičení CORE se zaměřují na posilování břicha, kdy směr svalového tahu vede do středu těla. My budeme aktivovat CORE aktivací celotělových svalových souher vedoucí naopak ven k oporám. To způsobí synergii muskulatury celého těla, vedoucí k napřímení a pohybu vpřed.

4

sportovní akademieSeznámíte se s mnoha funkčními pomůckami a vše si v praxi vyzkoušíte.

Naučíte se používat TRX, Flowin, Kettlebells, balanční pomůcky, lodní lana, Vipr, cviky s velkou osou, bulharské vaky, Rip trainer, Gun-Ex a další…

5

HSSP – hluboký stabilizační systém páteře nejsou jen často propagované čtyři svaly. Stabilita těla je systém mnohem obsáhlejší. Stabilizační systém bychom měli aktivovat u každého tréninku – u každého cviku a my se na to změříme!

6

Není nutné absolvovat nudné přednášky anatomie. Nauka o lidském těle bude rozptýlena do celého průběhu kurzu a především probíhat poutavou interaktivní formou. Po skončení kurzu tedy budete mít velmi slušné anatomické znalosti.

Jak probíhá kurz Certifikace osobní trenér? Podívejte se na video z minulých školení:


7

S největší pravděpodobností se nebude ani chvilku nudit. Přejeme si, aby vás kurz bavil a nebyl jednotvárný. Budeme se mimo jiné snažit využít přilehlé parky pro nácvik přirozených pohybů v přirozeném prostředí.

8

Uvedeme do kontextu pojmy, pod kterými si mnozí z vás zatím nedokázali moc představit – jako například posturální aktivita, dílčí a globální motorické vzory a mnoho dalších.

TIP: Unikátní kurz Osobní trenér očima lektorů – Proč do toho musíte jít taky!

9

Vašek Rázl Po absolvování kurzu se budete před svými klienty cítit sebevědomě díky jasně definované strategii vedoucí k naplnění individuálních cílů. Zaručíme vám, že získáte pevné základy, na kterých půjde během vaší sportovní kariéry spolehlivě stavět.

 Kurz je v hodinové dotaci 150 hodin a proběhne během sedmi víkendů systémem 2+1 víkend volno

V jednotlivých víkendech si projdete lekcemi jako jsou:

  • Anatomie a fyziologie
  • Vývojová kineziologie ve fitness
  • Diagnostika a strečink
  • Funkční trénink
  • Balanční pomůcky
  • Jednotlivé svalové partie
  • Silový trénink
  • Objemový trénink
  • CORE trénink

Termín školení

 

Termíny setkání: 19.3., 20.3., 21.3., 27.3., 28.3., 10.4., 11.4., 17.4., 18.4., 1.5., 2.5., 7.5., 8.5., 9.5.2021

 
 

Závěrečné zkoušky

Závěrečné zkoušky jsou naplánovány na 8.5 – 9.5.2021

Cena: 12 524,- Kč s DPH (10 350 bez DPH)

Podmínky absolvování kurzu:

V případě, že účastník bude mít zmeškáno více jak  2 dny, nebude připuštěn ke zkoušce a svou absenci si bude muset nahradit v dalším turnusu. Podmínkou připuštění ke zkoušce je nutnost nezmeškat žádnou část týkající se aplikace vývojové kineziologie.

Náhrada výuky v dalším turnusu bude zpoplatněna částkou 500 Kč / den.

 
msmt
Náš trenérský kurz je akreditován Ministerstvem školství a tělovýchovy ČR.
Jeho absolvování je podkladem pro získání živnostenského listu.

Instruktoři

Jakub Wurzel

Jakub Wurzel

Václav Rázl

Václav Rázl

Filip Raptopulos

Filip Raptopulos

Jiří Vosecký

Jiří Vosecký

 

Jak probíhá školení?

Především v dobré náladě:)

Chceš se stát osobním trenérem?