Kettlebells

Síla a svalová vytrvalost

termín školení

Předmět školení

Jsou tady od carského Ruska a pořád znamenají přínos, pokud víte, jak s nimi správně zacházet. Trénink s Kettlebells patří k pilířům funkčního tréninku, využívá se ve sportech kladoucích důraz na svalovou vytrvalost, sílu úchopu a dynamiku, jako je např. atletika nebo veškeré druhy bojových umění.

Pro získání všech benefitů ze cvičení s kettlebells je velice důležité bezchybně zvládat správnou techniku a provedení cviků.

Naučíte se

  • Metodiku aktivace core tzv. “abdominal bracing”
  • Základní cviky a jejich varianty
  • Tréninkové principy a metody využití Kettlebells
  • Praktické nácviky správné techniky cvičení

Harmonogram školení

09:00 – úvod, seznámení s nářadím
09:30 – základní pohyb „swing“+ variace
10:30 – techniky výuky
11:30 – fundamentální prvky výuky a základní pohyby
12:00 – oběd
13:00 – „clean, press, snatch, windmill, get up“
14:30 – tréninkové principy, metody a další využití
15:30 – rekapitulace základních pohybů – praxe ve skupině
16:00 – individuální praktická část
17:00 – diskuze, závěr

Kettlebells

Instruktor

Petr Peč

TRX Rip master trainer,kettle-bell instructor, VIPR national instructor, Pavi functional zone master trainer, Gun-EX instructor, TRX instructor, Pump-Fx instructor, Bulgarian Bag specialist, trener kulturistiky 2.třídy.

Pohyb je pro něj život, nejen v tom se shodne s ostatními. Ve 3DFA cítí stejnou krevní skupinu, společné smýšlení o pohybu, energii, profesionalitu, férovost a navíc všechny pojí dlouholeté přátelství. Říká, že když se trenér ubírá jen jedním směrem a nerozvíjí se, vyhoří. Viděl takových případů kolem sebe hodně.

3 detaily: Spolužáci ze základky ho nepoznávají. Míval 3 z tělocviku a nadváhu. Dodnes má rád čokoládu, ale dokáže s ní zacházet. Nejde mu tenis.

Nejbližší termín školení

Reference

  • Absolvoval som skolenie Kettlebells Force. Chcem vyjadrit moju spokojnost s obsiahlostou skolenia a profesionalnym a pritom prijemnym pristupom skolitela. Petr Pec ukazal, za je skuseny a odborne znaly, takze ja mozem skolenie len odporucit. Dakujem

Jak probíhá školení?

Především v dobré náladědalší fotografie