TRX® FOR YOGA

Školení určené nejen fitness profesionálům

termín školení

Předmět školení

V průběhu školení se seznámíte s maximálním využitím TRX® pro cvičení Jógy. Posuňte vaše lekce o level dál a udělejte pro vaše klienty speciální lekci TRX for YOGA®. Ta se díky širokému spektru využití TRX® stane mnohem atraktivnější, než byla doposud.

Cviky, které znáte z klasické Jógy si upravíte díky TRX®, kdy při některých pozicích vám TRX® pomůže a při jiných vám naopak pozici ztíží o kousek více. Poznáte další modifikace pro všechny svalové partie. Naučte se využívat modifikací cviků TRX® pro trénink se speciální cílovou skupinou. Důraz bude kladen hlavně na mobilitu, stabilitu a sílu.

Pro maximální benefit ze školení doporučujeme absolvování školení TRX STC či GTC před tímto kurzem.

Naučíte se

 • Pochopit výhody spojení TRX® a Jógy a správně provádět jógové pozice s pomocí TRX®
 • Posunout cvičení na TRX® a jógové pozice o level výše
 • Vést celou speciální lekci TRX for YOGA® anebo zakomponovat prvky z TRX for YOGA® do již existujících lekcí samotné Jógy nebo TRX®

Harmonogram školení

9:00 – 9:15 Úvod a představení
9:15 – 10:15 TRX for YOGA lekce #1
10:15 – 10:25 TRX Suspension Training
10:25 – 10:35 Kotvení a nastavení TRX
10:35 – 11:00 TRX for YOGA pravidla použití
11:00 – 11:10 TRX Koučink
11:10 – 11:15 TRX Foundamentální pohyby
11:15 – 11:30 TRX for YOGA – Vzpor
11:30 – 11:40 TRX for YOGA – Předklon
11:40 – 11:50 TRX for YOGA – Výpad
11:50 – 12:35 Oběd
12:35 – 13:25 Knihovna cviků – Vinyasa
13:25 – 14:00 Knihovna cviků – Série balanc
14:00 – 14:35 Knihovna cviků – Mosty
14:35 – 15:10 Knihovna cviků – Obraty
15:10 – 15:35 Knihovna cviků – série v sedě a core
15:35 –16:10 Knihovna cviků – série v leže
16:10 – 16:45 TRX for YOGA lekce #2
16:45 – 17:00 Závěr

Instruktor

Michaela Raptopulu

Michaela Raptopulu

Bývalá profesionální tenistka (na žebříčku WTA v první světové 100) a teď už manželka a lektorka TRX for Yoga v 3D FITNESS ACADEMY. Před více jak deseti lety našla obrovskou lásku v Józe, která jí zůstala a dál ji bude naplňovat po celý její život.

A co jí TRX for YOGA nebo samotná Jóga přináší?
Především pozitivní mysl, sílu, lepší koncetraci, mobilitu a spousty dalšího. To není málo, co myslíte?!

Aktivní pohyb je od dětství součástí jejího života – tenis, lyžování, krasobruslení a postupem času přidala golf, Jógu a TRX for Yoga. To vše neodmyslitelně k Míši patří. Nedá dospustit na svoji rodinu a zdravý životní styl.

Nejbližší termín školení

16.05.2021 PRAHA (CZE)přihlásit se na školení

Reference

 • david huf
  Se školeními, která jsem absolvoval v rámci 3D Fitness Akademie, jsem byl vždy velice spokojen. Obzvlášť bych rád vyzdvihnul - zajímavou obsahovou nabídku školení zohledňující aktuální trendy ve fitness, kompetentnost školících lektorů, kvalitní výukové materiály, přátelskou atmosféru a příjemné prostředí.

  Zkrátka jak se říká, ryba smrdí od hlavy - tudíž Mirku good job!!! 🙂 - David Huf
 • Byla jsem u Vás na školení poprvé nejen tedy v Praze, ale od 3D fitness. Prostředí příjemné, hezké, ,,rodinné,,. Celé školení nebyla chvíle, kdy bych se nudila. Moc dobře organizováno.

  A v neposlední řadě, bych chtěla poděkovat a gratulovat - za to, jakého máte v teamu instruktora. Jakub, ač profík zkušenostmi a jako trenér, tak na druhou stranu neskutečně lidský přístup, pohled na sport atd.

  Děkuji Vašemu Teamu a Jakubovi a přeji mnoho spokojených klientů i novém 3D fitness Praha S pozdravem Slavíková Veronika
 • Kurz TRX – osobní trenér (STC) som si užil. Som nesmierne spokojný s Vašími službami, všetko bolo na profesionálnej ale hlavne priateľskej úrovni. Celý deň som „hltal“ nové informácie a zaujímavosti, za čo by som sa Vám chcel ešte raz poďakovať. Jeden jediný deň u Vás mi dal viac ako odštudované semestre a absolvovanie predmetov ako napr. Fitness/Aerobik, Biomechanika, Športová medicína a Práca s klientom, čo viem ako študent veľmi oceniť.

  Je vidno, že tomu čo robíte rozumiete, ale čo je hlavné, že Vás to baví. S úsmevom na tvári Vás odporúčam ďalej ostatným známim, ktorý by mali záujem o Vaše kurzy. Jediné čo by som možno vytkol je málo vydličiek na obede ;). Už sa teším na ďaľšiu spoluprácu s Vami. So športovým pozdravom, Erik Čierny
 • Jsem rada, ze jsem i s kolegyni absolvovala kurz. Praha je vyborna volba, krasne nove prostory. Kuba pusobil na zacatku jako na meetingu "multilevelu". Takove trosku umele a premotivovane, ale pak se mu musim omluvit, byl skvely!!

  Dnes se nam cviceni pekne rozlezelo po tele a v telocvicne jsme se dnes pohybovaly jak lenochodi, ale super! Kdyz vse shrnu: kurz byl skvely a urcite casem prijdem na dalsi level a nove studio je pro nas tak blizko, ze si prijdem i zacvicit. Jsme fyzioterapeutky a malokdy se nekomu sverime do rukou. Adéla Baxová
 • Absolvovala jsem školení TRX - osobní trenér s Jakubem Wurzlem, jehož znalosti a celkový přehled mě velmi překvapily a ohromily. Celé školení mě motivuje ke zlepšení sebe jako instruktora a hlavně k další práci s lidmi.

  Určitě doporučuji, školení má vysokou úroveň a je to skvělý zážitek 🙂
 • Ráda by jsem Vám poděkovala za mnou absolvované školení. Bylo výstižné a prezentováno zábavnou formou "škola hrou“… I přesto, že jsem byla v oblasti TRX naprostým nováčkem mi toto školení poskytlo vše potřebné. Děkuji a přeji hodně spokojených absolventů.