ViPR® International

Svalová síla, rovnováha a flexibilita

termín školení

Předmět školení

ViPR je ideální pomůcka pro funkční trénink, která je navržena tak, aby efektivně a kompletně zapojovala více svalových partií cvičence najednou. Efektivně napomáhá spalovat kalorie a zároveň buduje svalovou sílu, pohybovou koordinaci, rovnováhu a flexibilitu.

Naučíte se

 • Šest základních kroků potřebných ke správnému výběru cvičení
 • Základní cviky s ViPRem (progrese a regrese cvičení)
 • Tvorba tréninkové jednotky (návrh a zásobník cviků)
 • Vhodné zakomponování tréninkové jednotky s ViPRem (dle potřeb klienta)

Harmonogram školení

09:00 – Historie, seznámení s nářadím
09:30 – Teorie účinků a užití
10:00 – Pauza
10:15 – Praxe
12:00 – Ukázková lekce
12:30 – Oběd
13:15 – Teorie + praxe jednotlivých cviků
15:00 – Teorie + praxe jednotlivých cviků
16:45 – Závěrečný test
17:00 – Shrnutí, závěr

Vipr

Instruktor

Petr Peč

TRX Rip master trainer,kettle-bell instructor, VIPR national instructor, Pavi functional zone master trainer, Gun-EX instructor, TRX instructor, Pump-Fx instructor, Bulgarian Bag specialist, trener kulturistiky 2.třídy.

Pohyb je pro něj život, nejen v tom se shodne s ostatními. Ve 3DFA cítí stejnou krevní skupinu, společné smýšlení o pohybu, energii, profesionalitu, férovost a navíc všechny pojí dlouholeté přátelství. Říká, že když se trenér ubírá jen jedním směrem a nerozvíjí se, vyhoří. Viděl takových případů kolem sebe hodně.

3 detaily: Spolužáci ze základky ho nepoznávají. Míval 3 z tělocviku a nadváhu. Dodnes má rád čokoládu, ale dokáže s ní zacházet. Nejde mu tenis.

Nejbližší termín školení

12.12.2020 OLOMOUC (CZE)přihlásit se na školení

Reference

 • david huf
  Se školeními, která jsem absolvoval v rámci 3D Fitness Akademie, jsem byl vždy velice spokojen. Obzvlášť bych rád vyzdvihnul - zajímavou obsahovou nabídku školení zohledňující aktuální trendy ve fitness, kompetentnost školících lektorů, kvalitní výukové materiály, přátelskou atmosféru a příjemné prostředí.

  Zkrátka jak se říká, ryba smrdí od hlavy - tudíž Mirku good job!!! 🙂 - David Huf
 • Byla jsem u Vás na školení poprvé nejen tedy v Praze, ale od 3D fitness. Prostředí příjemné, hezké, ,,rodinné,,. Celé školení nebyla chvíle, kdy bych se nudila. Moc dobře organizováno.

  A v neposlední řadě, bych chtěla poděkovat a gratulovat - za to, jakého máte v teamu instruktora. Jakub, ač profík zkušenostmi a jako trenér, tak na druhou stranu neskutečně lidský přístup, pohled na sport atd.

  Děkuji Vašemu Teamu a Jakubovi a přeji mnoho spokojených klientů i novém 3D fitness Praha S pozdravem Slavíková Veronika
 • Kurz TRX – osobní trenér (STC) som si užil. Som nesmierne spokojný s Vašími službami, všetko bolo na profesionálnej ale hlavne priateľskej úrovni. Celý deň som „hltal“ nové informácie a zaujímavosti, za čo by som sa Vám chcel ešte raz poďakovať. Jeden jediný deň u Vás mi dal viac ako odštudované semestre a absolvovanie predmetov ako napr. Fitness/Aerobik, Biomechanika, Športová medicína a Práca s klientom, čo viem ako študent veľmi oceniť.

  Je vidno, že tomu čo robíte rozumiete, ale čo je hlavné, že Vás to baví. S úsmevom na tvári Vás odporúčam ďalej ostatným známim, ktorý by mali záujem o Vaše kurzy. Jediné čo by som možno vytkol je málo vydličiek na obede ;). Už sa teším na ďaľšiu spoluprácu s Vami. So športovým pozdravom, Erik Čierny
 • Jsem rada, ze jsem i s kolegyni absolvovala kurz. Praha je vyborna volba, krasne nove prostory. Kuba pusobil na zacatku jako na meetingu "multilevelu". Takove trosku umele a premotivovane, ale pak se mu musim omluvit, byl skvely!!

  Dnes se nam cviceni pekne rozlezelo po tele a v telocvicne jsme se dnes pohybovaly jak lenochodi, ale super! Kdyz vse shrnu: kurz byl skvely a urcite casem prijdem na dalsi level a nove studio je pro nas tak blizko, ze si prijdem i zacvicit. Jsme fyzioterapeutky a malokdy se nekomu sverime do rukou. Adéla Baxová
 • Absolvovala jsem školení TRX - osobní trenér s Jakubem Wurzlem, jehož znalosti a celkový přehled mě velmi překvapily a ohromily. Celé školení mě motivuje ke zlepšení sebe jako instruktora a hlavně k další práci s lidmi.

  Určitě doporučuji, školení má vysokou úroveň a je to skvělý zážitek 🙂
 • Ráda by jsem Vám poděkovala za mnou absolvované školení. Bylo výstižné a prezentováno zábavnou formou "škola hrou“… I přesto, že jsem byla v oblasti TRX naprostým nováčkem mi toto školení poskytlo vše potřebné. Děkuji a přeji hodně spokojených absolventů.

Jak probíhá školení?

Především v dobré náladědalší fotografie