Zdravotní a preventivní cvičení od chodidel až k hlavě

Praktická strategie aplikace zdravotních a preventivních cvičení

termín školení

Předmět školení

Díky využití kineziologického rozboru a identifikací vadného držení těla se seznámíte s praktickou strategií aplikace osvědčených zdravotních a preventivních cvičení od chodidel až k hlavě.

Naučíte se

 • Ne/zátěžové držení těla
 • Identifikace svalových zkřížených syndromů
 • Kineziologický rozbor
 • Zdravotní cvičení od chodidel až k hlavě

Harmonogram školení

09.00 – 9.15 úvod
09.15 – 9.30 postura; ne/zátěžové držení těla
09.30 – 9.45 svaly s tendencí ke zkrácení/k oslabení
09.45 – 10.15 horní a dolní svalový zkřížený syndrom+cviky
10.15 – 10.45 kineziologický rozbor
10.45 – 12.00 HSSP (hluboký svalový stabilizační systém páteře)-teorie, diagnostika, cviky na aktivaci
12.00 – 12.30 stabilizace páteře, centrace kloubů, ne/stabilita
12.30 – 13.15 oběd
13.15 – 13.30 bolest
13.30 – 13.45 senzomotorický trénink
13.45 – 14.00 zásady správného protahování
14.00 – 15.30 osvědčené zdravotní a preventivní cviky od chodidel k hlavě
15.30 – 17.00 Ukázková lekce (90 min)

Instruktor

Michaela Polášková

Michaela Polášková

Fyzioterapeutka, vystudovaná psycholožka, biosyntetická terapeutka, ale hlavně maminka malé dcery, která dokáže předat trenérům, jak mají s těhotnými i kojícími matkami pracovat. U nich podle Míši dvojnásob platí, že bez znalosti anatomie těla, biomechanického fungování svalů a kloubů a vlivu psychického naladění na tělo i dalších vlivů, se kvalitně připravovat klient nedá.

Naštěstí se fitness ubírá správným směrem – ke zdraví. Od úmorného dření v posilovně k propojení s fyzioterapí a komplexnímu přístupu.

3 detaily: Miluje tanec, malá dcerka ji udržuje v pohybu celé dny a tak Míša gauč neviděla už pěkně dlouho. Občas se dobíjí sladkostmi.

Nejbližší termín školení

Reference

 • david huf
  Se školeními, která jsem absolvoval v rámci 3D Fitness Akademie, jsem byl vždy velice spokojen. Obzvlášť bych rád vyzdvihnul - zajímavou obsahovou nabídku školení zohledňující aktuální trendy ve fitness, kompetentnost školících lektorů, kvalitní výukové materiály, přátelskou atmosféru a příjemné prostředí.

  Zkrátka jak se říká, ryba smrdí od hlavy - tudíž Mirku good job!!! 🙂 - David Huf
 • Byla jsem u Vás na školení poprvé nejen tedy v Praze, ale od 3D fitness. Prostředí příjemné, hezké, ,,rodinné,,. Celé školení nebyla chvíle, kdy bych se nudila. Moc dobře organizováno.

  A v neposlední řadě, bych chtěla poděkovat a gratulovat - za to, jakého máte v teamu instruktora. Jakub, ač profík zkušenostmi a jako trenér, tak na druhou stranu neskutečně lidský přístup, pohled na sport atd.

  Děkuji Vašemu Teamu a Jakubovi a přeji mnoho spokojených klientů i novém 3D fitness Praha S pozdravem Slavíková Veronika
 • Kurz TRX – osobní trenér (STC) som si užil. Som nesmierne spokojný s Vašími službami, všetko bolo na profesionálnej ale hlavne priateľskej úrovni. Celý deň som „hltal“ nové informácie a zaujímavosti, za čo by som sa Vám chcel ešte raz poďakovať. Jeden jediný deň u Vás mi dal viac ako odštudované semestre a absolvovanie predmetov ako napr. Fitness/Aerobik, Biomechanika, Športová medicína a Práca s klientom, čo viem ako študent veľmi oceniť.

  Je vidno, že tomu čo robíte rozumiete, ale čo je hlavné, že Vás to baví. S úsmevom na tvári Vás odporúčam ďalej ostatným známim, ktorý by mali záujem o Vaše kurzy. Jediné čo by som možno vytkol je málo vydličiek na obede ;). Už sa teším na ďaľšiu spoluprácu s Vami. So športovým pozdravom, Erik Čierny
 • Jsem rada, ze jsem i s kolegyni absolvovala kurz. Praha je vyborna volba, krasne nove prostory. Kuba pusobil na zacatku jako na meetingu "multilevelu". Takove trosku umele a premotivovane, ale pak se mu musim omluvit, byl skvely!!

  Dnes se nam cviceni pekne rozlezelo po tele a v telocvicne jsme se dnes pohybovaly jak lenochodi, ale super! Kdyz vse shrnu: kurz byl skvely a urcite casem prijdem na dalsi level a nove studio je pro nas tak blizko, ze si prijdem i zacvicit. Jsme fyzioterapeutky a malokdy se nekomu sverime do rukou. Adéla Baxová
 • Absolvovala jsem školení TRX - osobní trenér s Jakubem Wurzlem, jehož znalosti a celkový přehled mě velmi překvapily a ohromily. Celé školení mě motivuje ke zlepšení sebe jako instruktora a hlavně k další práci s lidmi.

  Určitě doporučuji, školení má vysokou úroveň a je to skvělý zážitek 🙂
 • Ráda by jsem Vám poděkovala za mnou absolvované školení. Bylo výstižné a prezentováno zábavnou formou "škola hrou“… I přesto, že jsem byla v oblasti TRX naprostým nováčkem mi toto školení poskytlo vše potřebné. Děkuji a přeji hodně spokojených absolventů.

Jak probíhá školení?

Především v dobré náladě