CORE TRÉNINK BEZ HRANIC KONTROVERZNÍ FITNESS

Je načase konečně vystavit stopku nesmyslům

termín školení

Předmět školení

Používáte při tréninku pokyny “podsaďte pánev, zabraňte, vyprste se, dejte lopatky k sobě, lopatky tlačte dolů, při dřepu tlačte do pat a koukejte do jednoho místa před sebe, vytahujte temeno hlavy v prodloužení páteře, vtahujte pupík k páteři, tlačte bedra do podložky“?

Všechno špatně!

A koluje další spousta nesmyslů, kterým je načase konečně vystavit stopku. Václav Rázl vychází z vývojové kineziologie, kterou již dávno používají špičkoví fyzioterapeuti, ale do fitness se teprve prosazuje.

Naučíte se

 • hlavní a zásadní rozdíly v obou přístupech, tedy fitness a vývojové kineziologie
 • analyzovat, jakými způsoby můžeme ovlivnit aktivaci muskulatury celého těla
 • zamyslet se nad pokyny jako je podsazení pánve, hlava v prodloužení páteře, tlačit paty do země a další, které jsme jmenovali, spousta lidí je používá, ale nefungují správě a mnohé dokonce škodí zdraví
 • ovlivňovat směr svalového tahu a následně ho využívat v silovém tréninku

Harmonogram školení

09:00 – 09:15 Úvod a představení školení
09:15 – 12:00 Základní charakteristiky různých fitness pokynů a hledání výhodnějších řešení
12:00 – 12:45 Oběd
12:45 – 13:45 Různé cíle – jiná intenzita a zvolené cviky, ale stejný přístup
13:45 – 16:45 Základní silové cviky
16:45 – 17:00 Shrnutí školení a diskuze

CORE

Instruktor

Václav Rázl

Václav Rázl

 

Certifikáty počítá na desítky, celá léta se věnoval vrcholovému sportu a fitness. Postupně našel cestu k podstatě pohybu – ve vývojové kineziologii. Do fitness unikátním způsobem aplikuje to, s čím běžně zacházejí špičkoví fyzioterapeuti.

Ještě pořád věříte, že CORE, nebo-li střed těla je v oblasti břišních svalů? Nejvyšší čas se s Vaškem seznámit.

3 detaily: Taky mu nejdou šachy. Za soupeře doporučujeme Kubu Wurzela. Telefonuje za chůze a tohoto moudrého klidného pečlivého muže nevytočí vůbec nic.

Nejbližší termín školení

08.10.2017 PRAHA (CZE)přihlásit se na školení

 

Reference

 • david huf
  Se školeními, která jsem absolvoval v rámci 3D Fitness Akademie, jsem byl vždy velice spokojen. Obzvlášť bych rád vyzdvihnul - zajímavou obsahovou nabídku školení zohledňující aktuální trendy ve fitness, kompetentnost školících lektorů, kvalitní výukové materiály, přátelskou atmosféru a příjemné prostředí.

  Zkrátka jak se říká, ryba smrdí od hlavy - tudíž Mirku good job!!! 🙂 - David Huf
 • Byla jsem u Vás na školení poprvé nejen tedy v Praze, ale od 3D fitness. Prostředí příjemné, hezké, ,,rodinné,,. Celé školení nebyla chvíle, kdy bych se nudila. Moc dobře organizováno.

  A v neposlední řadě, bych chtěla poděkovat a gratulovat - za to, jakého máte v teamu instruktora. Jakub, ač profík zkušenostmi a jako trenér, tak na druhou stranu neskutečně lidský přístup, pohled na sport atd.

  Děkuji Vašemu Teamu a Jakubovi a přeji mnoho spokojených klientů i novém 3D fitness Praha S pozdravem Slavíková Veronika
 • Kurz TRX – osobní trenér (STC) som si užil. Som nesmierne spokojný s Vašími službami, všetko bolo na profesionálnej ale hlavne priateľskej úrovni. Celý deň som „hltal“ nové informácie a zaujímavosti, za čo by som sa Vám chcel ešte raz poďakovať. Jeden jediný deň u Vás mi dal viac ako odštudované semestre a absolvovanie predmetov ako napr. Fitness/Aerobik, Biomechanika, Športová medicína a Práca s klientom, čo viem ako študent veľmi oceniť.

  Je vidno, že tomu čo robíte rozumiete, ale čo je hlavné, že Vás to baví. S úsmevom na tvári Vás odporúčam ďalej ostatným známim, ktorý by mali záujem o Vaše kurzy. Jediné čo by som možno vytkol je málo vydličiek na obede ;). Už sa teším na ďaľšiu spoluprácu s Vami. So športovým pozdravom, Erik Čierny
 • Jsem rada, ze jsem i s kolegyni absolvovala kurz. Praha je vyborna volba, krasne nove prostory. Kuba pusobil na zacatku jako na meetingu "multilevelu". Takove trosku umele a premotivovane, ale pak se mu musim omluvit, byl skvely!!

  Dnes se nam cviceni pekne rozlezelo po tele a v telocvicne jsme se dnes pohybovaly jak lenochodi, ale super! Kdyz vse shrnu: kurz byl skvely a urcite casem prijdem na dalsi level a nove studio je pro nas tak blizko, ze si prijdem i zacvicit. Jsme fyzioterapeutky a malokdy se nekomu sverime do rukou. Adéla Baxová
 • Absolvovala jsem školení TRX - osobní trenér s Jakubem Wurzlem, jehož znalosti a celkový přehled mě velmi překvapily a ohromily. Celé školení mě motivuje ke zlepšení sebe jako instruktora a hlavně k další práci s lidmi.

  Určitě doporučuji, školení má vysokou úroveň a je to skvělý zážitek 🙂
 • Ráda by jsem Vám poděkovala za mnou absolvované školení. Bylo výstižné a prezentováno zábavnou formou "škola hrou“… I přesto, že jsem byla v oblasti TRX naprostým nováčkem mi toto školení poskytlo vše potřebné. Děkuji a přeji hodně spokojených absolventů.

Jak probíhá školení?

Především v dobré náladě.