Vývojová kineziologie Level 2 - CORE trénink bez hranic

Je načase konečně vystavit stopku nesmyslům

termín školení

Předmět školení

Trénink CORE, jak ho vymyslela sama příroda. Probereme mnoho cviků na všechny svalové partie, kdy u všech bude společný jmenovatel – celotělové harmonické souhry! Core, neboli střed těla, musí zajišťovat pevnost, ale zároveň v této oblasti musí být umpžněn volný pohyb. Tyto parametry vědomé zpevnění břišních svalů, nebo jiných částí těla rozhodně nenabízí. Veškerý pohyb bude inspirován přirozenou hybností, se kterou se rodíme. Vzpřimovací program je základním kamenem motoriky člověka. Na příkladech si ukážeme provedení velkého množství cviků podle zaběhlých pokynů a porovnáme je s variantami provedenými podle principů vývojové kineziologie, tedy s využitím našeho přirozeného pohybu.

Naučíte se

 • Aktivovat střed těla v návaznosti na sílu celého těla, včetně paží a nohou.
 • Propojit trup s končetinami do jednoho spolupracujícího celku.
 • Spustit vrozené programy, kdy trupové svaly na obou stranách těla pracují v synergii.
 • Zajistit co nejlepší stabilitu ve značně nestabilních situacích.

Harmonogram školení

09:00 – 09:15 Úvod a představení školení
09.15 – 13.00 Anatomické a kineziologické souvislosti v různých cvicích.
13.00 – 14.00 Oběd
14.00 – 15.00 Aplikace nalezené spontánní motoriky do cviků na břišní a zádové svaly.
15.00 – 16.00 Cviky na ostatní svalové partie s využitím vrozených hybných programů.
16:45 – 17:00 Shrnutí školení a diskuze

 

CORE

Instruktor

Václav Rázl

Václav Rázl

 

Certifikáty počítá na desítky, celá léta se věnoval vrcholovému sportu a fitness. Postupně našel cestu k podstatě pohybu – ve vývojové kineziologii. Do fitness unikátním způsobem aplikuje to, s čím běžně zacházejí špičkoví fyzioterapeuti.

Ještě pořád věříte, že CORE, nebo-li střed těla je v oblasti břišních svalů? Nejvyšší čas se s Vaškem seznámit.

3 detaily: Taky mu nejdou šachy. Za soupeře doporučujeme Kubu Wurzela. Telefonuje za chůze a tohoto moudrého klidného pečlivého muže nevytočí vůbec nic.

Nejbližší termín školení

Reference

 • david huf
  Se školeními, která jsem absolvoval v rámci 3D Fitness Akademie, jsem byl vždy velice spokojen. Obzvlášť bych rád vyzdvihnul - zajímavou obsahovou nabídku školení zohledňující aktuální trendy ve fitness, kompetentnost školících lektorů, kvalitní výukové materiály, přátelskou atmosféru a příjemné prostředí.

  Zkrátka jak se říká, ryba smrdí od hlavy - tudíž Mirku good job!!! 🙂 - David Huf
 • Byla jsem u Vás na školení poprvé nejen tedy v Praze, ale od 3D fitness. Prostředí příjemné, hezké, ,,rodinné,,. Celé školení nebyla chvíle, kdy bych se nudila. Moc dobře organizováno.

  A v neposlední řadě, bych chtěla poděkovat a gratulovat - za to, jakého máte v teamu instruktora. Jakub, ač profík zkušenostmi a jako trenér, tak na druhou stranu neskutečně lidský přístup, pohled na sport atd.

  Děkuji Vašemu Teamu a Jakubovi a přeji mnoho spokojených klientů i novém 3D fitness Praha S pozdravem Slavíková Veronika
 • Kurz TRX – osobní trenér (STC) som si užil. Som nesmierne spokojný s Vašími službami, všetko bolo na profesionálnej ale hlavne priateľskej úrovni. Celý deň som „hltal“ nové informácie a zaujímavosti, za čo by som sa Vám chcel ešte raz poďakovať. Jeden jediný deň u Vás mi dal viac ako odštudované semestre a absolvovanie predmetov ako napr. Fitness/Aerobik, Biomechanika, Športová medicína a Práca s klientom, čo viem ako študent veľmi oceniť.

  Je vidno, že tomu čo robíte rozumiete, ale čo je hlavné, že Vás to baví. S úsmevom na tvári Vás odporúčam ďalej ostatným známim, ktorý by mali záujem o Vaše kurzy. Jediné čo by som možno vytkol je málo vydličiek na obede ;). Už sa teším na ďaľšiu spoluprácu s Vami. So športovým pozdravom, Erik Čierny
 • Jsem rada, ze jsem i s kolegyni absolvovala kurz. Praha je vyborna volba, krasne nove prostory. Kuba pusobil na zacatku jako na meetingu "multilevelu". Takove trosku umele a premotivovane, ale pak se mu musim omluvit, byl skvely!!

  Dnes se nam cviceni pekne rozlezelo po tele a v telocvicne jsme se dnes pohybovaly jak lenochodi, ale super! Kdyz vse shrnu: kurz byl skvely a urcite casem prijdem na dalsi level a nove studio je pro nas tak blizko, ze si prijdem i zacvicit. Jsme fyzioterapeutky a malokdy se nekomu sverime do rukou. Adéla Baxová
 • Absolvovala jsem školení TRX - osobní trenér s Jakubem Wurzlem, jehož znalosti a celkový přehled mě velmi překvapily a ohromily. Celé školení mě motivuje ke zlepšení sebe jako instruktora a hlavně k další práci s lidmi.

  Určitě doporučuji, školení má vysokou úroveň a je to skvělý zážitek 🙂
 • Ráda by jsem Vám poděkovala za mnou absolvované školení. Bylo výstižné a prezentováno zábavnou formou "škola hrou“… I přesto, že jsem byla v oblasti TRX naprostým nováčkem mi toto školení poskytlo vše potřebné. Děkuji a přeji hodně spokojených absolventů.

Jak probíhá školení?

Především v dobré náladě.