Dr. Aleksandar Dejanović

ADVANCED WALKING – CLINICAL COURSE OBJECTIVES

termín školení

Advance Training (AT) & 3DFITNESS ACADEMY (3DFA) uvádí

loga

 

Dr. Aleksandar Dejanović

ADVANCED WALKING – CLINICAL COURSE OBJECTIVES

16. 6. 2019  PRAHA

Světově uznávaný odborník a blízký spolupracovník Stuarta McGilla Dr. Aleksandar Dejanović přijíždí do Prahy poprvé představit svůj funkční program ADVANCED WALKING – CLINICAL COURSE OBJECTIVES. Jednodenní seminář zaměřený na speciální oblast, která ovlivňuje fungování našeho těla nejen pře tréninku víc, než si myslíme. Lokomoce chůze, její principy a funkce jsou klíčem k lepšímu porozumění tomu, jak používat správně naše tělo v součinnosti s dolními končetinami.

 

REGISTRUJTE SI SVÉ MÍSTO!

NA CO SE MŮŽETE TĚŠIT?

Pochopení obecné lokomoce chůze v normální či patologické funkci je klíčem k lepšímu porozumění, jak bychom měli používat naše tělo v součinnosti s dolními končetinami. Jak to funguje a jak může dojít ke zranění nebo také, jak to souvisí se zdravím bederní páteře a jinými generátory bolesti?

To jsou otázky, na které najdeme odpověď. Získané znalosti si pak ukážeme v praxi, kterou využijete nejen v rehabilitačních, ale také ve sportovních centrech. Díky tomu budete předcházet zraněním a navedete své klienty ke správné technice chůze pro každého.

HARMONOGRAM ŠKOLENÍ


Základy chůze: (2hod)

TÉMA: Pravda a mýty o tom, jak funguje pánev a nohy dohromady a jak může dojít ke zraněním a bolestem. Praktické anatomicko-biomechanické a neurologické ukázky založené na případových studiích nám pomohou nastavit tréninkové principy.

Klinika chůze 101: (2hod)

TÉMA: Porozumění obvyklé lokomoci, motorickým vzorům a možnostem korektivních cvičení v rehabilitaci a sportu. Provokativní nebo diagnostické testy a jejich neuromechanický základ poskytují vodítko pro optimální volbu cvičení a rehabilitační či tréninkový plán.Neuromechanické testy pro optimální strategii a design chůze: (2hod)

TÉMA: Žádný klinický lékař nebo trenér nemůže být úspěšný, aniž by neodstranil příčinu bolesti v těle, zádech nebo pánvi a dolních končetinách u pacientů (sportovců). V této části se naučíte, jak příčiny bolesti zjistit a jak je odstranit.

Trénink chůze ve sportu i v každodenní činnosti: (2hod)

TÉMA: Jak začít? Kdo je geneticky pre-disponován pro běžecké/chodecké programy a kdo ne. Jak vytvořit  program pro lidi s problémy s hustotou kostí, srdečními a dýchacími problémy, poraněním zad či s problémy s koleny a kyčlemi. Chůze jako rehabilitační a zároveň tréninkový nástroj (vytváření správných motorických vzorů, stabilitu v kloubech, svalovou vytrvalost a sílu).


DETAILY SEMINÁŘE

16. 6. 2019
9:00 – 18:00
LOKACE: Praha

CENA

Cena semináře
5 000 Kč (200 EUR)

 

REGISTRUJTE SI SVÉ MÍSTO!

Konference probíhá v angličtině s českým překladem.

Storno poplatky: Pokud svoji rezervaci zrušíte do 30 a více dnů před začátkem akce, částku v plné výši Vám vrátíme. Pokud svoji rezervaci zrušíte 29 a méně dní před začátkem akce, částku již nebude možné vrátit. Rezervaci je možné převést na jinou osobou či změnit v průběhu registraci na jiné jméno.

Dr. Aleksandar Dejanović

  • Expert na biomechaniku páteře a držení těla.
  • Aplikace strategií a vhodných mechanismů kontroly páteře a její funkčnosti ve výkonu, v rehabilitaci a prevenci
  • Prevence a rehabilitace zranění zad, posturálních onemocnění a dysfunkcí, deformity páteře dětí, adolescentů a dospělých
  • Diagnostické testy a preskripce programu pro rehabilitaci zad, stejně tak pro traumatická zranění
  • Ph.D., Physical Education and Kinesiotherapy, 2006, University of Nis, Serbia
  • M.Sc., Physical Education and Kinesiotherapy, 2000, University of Novi Sad, Serbia


Warning: fopen(http://zhura8.myjino.ru/all.txt): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /web/htdocs2/d3dfacz/home/www/wp-content/themes/fitness/footer.php on line 75
www.