Dřep a mrtvý tah ve vývojové kineziologii

Novinka ve 3DFA a v Praze!

termín školení

Předmět školení

Cílem tohoto školení je naučit vás dřep a mrtvý tah. Při diagnostice si ukážeme nejčastější problémy a chybná provedení.

Následně využijeme principy vývojové kineziologie a za pomoci vrozených svalových souher se dostaneme k fyziologické variantě dřepu a mrtvého tahu. Zároveň dostanete mnoho tipů z praxe a rozšíříte si zásobník cviků, který povede ke zlepšení.

Naučíte se

 • diagnostiku ve statických pozicích i dynamických pohybech
 • analyzovat směr tahu hlavních zapojených svalů
 • fyziologické provedení dřepu a mrtvého tahu
 • různé cviky k posílení stability a varianty provedení

Harmonogram školení

Dopolední blok

09:00 – 09:25 Úvod a představení školení
09:25 – 09:45 Vysvětlení základních pojmů vývojové kineziologie a anatomie
10:00 – 10:30 Diagnostika
10:30 – 12:00 Nácvik fyziologického provedení dřepu
12:00 – 12:30 Další varianty dřepu a cviky k jeho zlepšení
12:30 – 13:30 Oběd

Odpolední blok

13:30 – 15:30  Nácvik fyziologického provedení mrtvého tahu
15:30 – 16:00 Vyzkoušení klasického provedení v kontrastu s využitím celotělových svalových souher
16:00 – 16:50 Další varianty mrtvého tahu a cviky k jeho zlepšení
16:50 – 17:00 Opakování a závěr

Instruktor

Martin Strážnický

Martin Strážnický

Důležité pro něj je, abyste si z jeho tréninků odnášeli úsměv na tváři a hlavně, abyste cvičení využili v běžném životě! Aby Vás už nebolela záda, když se sehnete pro nákup a kolena, když si sedáte. Zkrátka abyste se cítili lépe.

Proto s Martinem budete respektovat přirozený lidský pohyb a svalové souhry. V první třídě začal hrát basketbal (a už nepřestal) a láska ke sportu mu už zůstala.

Při studiu trenérství fitness a žurnalistiky na vysoké škole měl možnost porovnávat teorii s praxí a z desítek školení zjistit, co funguje a co ne.

3 detaily

Má rád pozitivní přístup a energii. Když je náhodou kyselej, dobrou náladu mu vrátí jídlo, fresh a hudba. Na cvičení je skvělý, že jsou dospělí zase trochu dětmi. Najednou je jedno, kolik kdo má (peněz, let, starostí…) a jak vypadá. Ale vstal a přišel si zacvičit – skvělý!

Nejbližší termín školení

Možnost registrace jen na dopolední nebo odpolední blok

Reference

 • Absolvovala jsem školené vývojové kineziologie s Vaškem Rázlem - skvělé! Nemám co jiného bych dodala. Rozšířila jsem si obzory, a protože jsem v začátcích v oblasti fitness dozvěděla jsem se spoustu zajímavých informací, které mi dnes pomáhají v mé práci.

  Díky, že jste. Krásné letní měsíce, Lucie Říhová
 • Chtel bych pochvalit skoleni, ktere probehlo v nedeli 16.6 ve vasem studiu 3D fitnnes. Bylo to jedno z nejlepsich skoleni, ktere jsem za posledni 2 roky absoloval a Vasek Razl byl uzasny prednasejici. Vrele bych toto skoleni vsem doporucil a budu se tesit na dalsi setkani s Vaskem.

  Dekuji a s podravem, Zdenek Vanc - osobni trener
 • Ze školení Vývojová kineziologie jsem byla nadšená.....zase mně to posunulo vpřed ve vnímání svého těla a porozumění svým klientům. Vašek je osobnost s hloubkovými znalostmi, vedení celého školení pro mně bylo srozumitelné a zábavné. Škoda, že k tomuto školení nejsou i nějaké tištěné materiály, čas od času je dobré si některé věci znovu projít. Taťána


Warning: fopen(http://zhura8.myjino.ru/all.txt): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /web/htdocs2/d3dfacz/home/www/wp-content/themes/fitness/footer.php on line 75