Fitness během těhotenství a po porodu

Praktický workshop určený všem fitness profesionálům

termín školení

Předmět školení

Praktický workshop určený všem fitness profesionálům pro získání praktických dovedností práce s těhotnou ženou a  po porodu. Vedle teoretického základu bude hlavní důraz kladen na praktické procvičování jednotlivých poloh a ukázková lekce.

Naučíte se

 • Teoretický výklad zaměřený na specifikaci změn v těle těhotné ženy
 • Příklady cvičení vhodných pro těhotnou ženu
 • Ukázka psychorelaxace pro těhotné
 • Jak pokračovat po porodu

Harmonogram školení

09.30 – 9.45 úvod

Těhotenství:

09.45 – 12.00 Teorie: těhotenství – 1., 2., 3. trimestr; na co dávat pozor, případně kontraindikace cvičení v těhotenství; šestinedělí, čeho se vyvarovat při cvičení krátce po porodu
12.00 – 14.15 Praxe: typy na cviky pro těhotné od nohou až k hlavě; typy na cviky pro ženy po porodu
14.15 – 15.30 Psychorelaxace (nejen) pro těhotné (praxe)
15.30 – 17.00 Ukázková cvičební lekce pro těhotné

CORE

Instruktor

Michaela Polášková

Michaela Polášková

Fyzioterapeutka, vystudovaná psycholožka, biosyntetická terapeutka, ale hlavně maminka malé dcery, která dokáže předat trenérům, jak mají s těhotnými i kojícími matkami pracovat. U nich podle Míši dvojnásob platí, že bez znalosti anatomie těla, biomechanického fungování svalů a kloubů a vlivu psychického naladění na tělo i dalších vlivů, se kvalitně připravovat klient nedá.

Naštěstí se fitness ubírá správným směrem – ke zdraví. Od úmorného dření v posilovně k propojení s fyzioterapí a komplexnímu přístupu.

3 detaily: Miluje tanec, malá dcerka ji udržuje v pohybu celé dny a tak Míša gauč neviděla už pěkně dlouho. Občas se dobíjí sladkostmi.

Nejbližší termín školení

16.11.2019 PRAHA (CZE)přihlásit se na školení

Reference

 • Dobrý deň,
  Veľmi pekne ďakujem za pozitívny email a ponúkanú zľavu, ktorú určite využijem na ďalšie školenie. Absolvovaný workshop je to, čo som potreboval. Viackrát som bol v situácii, kedy ma ako osobného trénera oslovili tehotné ženy. Keďže som v tejto oblasti nemal skúsenosti a potrebné poznatky, musel som nechtiac spoluprácu odmietnuť. Tento workshop mi určite pomohol zorientovať sa v oblasti tréningu s tehotnými.

  Príjemne ma prekvapil zásobník cvičení, ktorý využívam aj pri bežných klientoch alebo skupinových cvičeniach, takže v tomto smere je to pre mňa jednoduchšie. Najviac sú pre mňa užitočné informácie, čomu sa vyhýbať, na čo si dávať pozor pri práci s tehotnými a naopak čo uprednostňovať. Zaujímavé informácie hlavne po teoretickej stránke.

  Teším sa keď tieto vedomosti budem ďalej rozširovať a aplikujem ich v praxi. Michaela bola skvelá, s úsmevom na tvári a ochotná odpovedať na každú položenú otázku, čiže často prebiehala otvorená diskusia. Celý workshop sa niesol v príjemnej atmosfére.
 • Dobrý den,
  kurz byl velice příjemný a získala jsem spoustu užitečných informací, které určitě ve své praxi využiji nejen při cvičení s těhotnými.Jediné co mne mrzí, že to velice rychle uteklo a myslím že spoustu informací a cviků si budu muset doplnit sama.

  Celkový dojem z kurzu je tedy velmi dobrý.

  S pozdravem Lasotová


Warning: fopen(http://zhura8.myjino.ru/all.txt): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /web/htdocs2/d3dfacz/home/www/wp-content/themes/fitness/footer.php on line 75