Fitness během těhotenství a po porodu

Praktický workshop určený všem fitness profesionálům

termín školení

Předmět školení

Praktický workshop určený všem fitness profesionálům pro získání praktických dovedností práce s těhotnou ženou a  po porodu. Vedle teoretického základu bude hlavní důraz kladen na praktické procvičování jednotlivých poloh a ukázková lekce.

Naučíte se

 • Teoretický výklad zaměřený na specifikaci změn v těle těhotné ženy
 • Příklady cvičení vhodných pro těhotnou ženu
 • Ukázka psychorelaxace pro těhotné
 • Jak pokračovat po porodu

Harmonogram školení

09.30 – 9.45 úvod

Těhotenství:

09.45 – 12.00 Teorie: těhotenství – 1., 2., 3. trimestr; na co dávat pozor, případně kontraindikace cvičení v těhotenství; šestinedělí, čeho se vyvarovat při cvičení krátce po porodu
12.00 – 14.15 Praxe: typy na cviky pro těhotné od nohou až k hlavě; typy na cviky pro ženy po porodu
14.15 – 15.30 Psychorelaxace (nejen) pro těhotné (praxe)
15.30 – 17.00 Ukázková cvičební lekce pro těhotné

CORE

Instruktor

Michaela Polášková

Michaela Polášková

Fyzioterapeutka, vystudovaná psycholožka, biosyntetická terapeutka, ale hlavně maminka malé dcery, která dokáže předat trenérům, jak mají s těhotnými i kojícími matkami pracovat. U nich podle Míši dvojnásob platí, že bez znalosti anatomie těla, biomechanického fungování svalů a kloubů a vlivu psychického naladění na tělo i dalších vlivů, se kvalitně připravovat klient nedá.

Naštěstí se fitness ubírá správným směrem – ke zdraví. Od úmorného dření v posilovně k propojení s fyzioterapí a komplexnímu přístupu.

3 detaily: Miluje tanec, malá dcerka ji udržuje v pohybu celé dny a tak Míša gauč neviděla už pěkně dlouho. Občas se dobíjí sladkostmi.

Nejbližší termín školení

05.05.2019 PRAHA (CZE)přihlásit se na školení
15.09.2019 PRAHA (CZE)přihlásit se na školení
16.11.2019 PRAHA (CZE)přihlásit se na školení

Reference

 • Dobrý deň,
  Veľmi pekne ďakujem za pozitívny email a ponúkanú zľavu, ktorú určite využijem na ďalšie školenie. Absolvovaný workshop je to, čo som potreboval. Viackrát som bol v situácii, kedy ma ako osobného trénera oslovili tehotné ženy. Keďže som v tejto oblasti nemal skúsenosti a potrebné poznatky, musel som nechtiac spoluprácu odmietnuť. Tento workshop mi určite pomohol zorientovať sa v oblasti tréningu s tehotnými.

  Príjemne ma prekvapil zásobník cvičení, ktorý využívam aj pri bežných klientoch alebo skupinových cvičeniach, takže v tomto smere je to pre mňa jednoduchšie. Najviac sú pre mňa užitočné informácie, čomu sa vyhýbať, na čo si dávať pozor pri práci s tehotnými a naopak čo uprednostňovať. Zaujímavé informácie hlavne po teoretickej stránke.

  Teším sa keď tieto vedomosti budem ďalej rozširovať a aplikujem ich v praxi. Michaela bola skvelá, s úsmevom na tvári a ochotná odpovedať na každú položenú otázku, čiže často prebiehala otvorená diskusia. Celý workshop sa niesol v príjemnej atmosfére.
 • Dobrý den,
  kurz byl velice příjemný a získala jsem spoustu užitečných informací, které určitě ve své praxi využiji nejen při cvičení s těhotnými.Jediné co mne mrzí, že to velice rychle uteklo a myslím že spoustu informací a cviků si budu muset doplnit sama.

  Celkový dojem z kurzu je tedy velmi dobrý.

  S pozdravem Lasotová

proscar rezeptfrei bestellen www.de-rxpharmacy.com