GUN-eX Strength & Power

Elastická lodní lana a sprint systém

termín školení

Předmět školení

GUN-eX® training systém je pokročilou formou funkčního tréninku, jehož cílem bylo vytvořit systém, který je založen na funkčnosti, jednoduchosti a zdravotních přínosech pro lidské tělo.

Prioritně byl tento systém vytvořen pro profesionální sportovce a armádu s důrazem na jejich tréninkové potřeby.

Charakteristika dvěma slovy? JEDNODUCHOST & MAXIMÁLNÍ EFEKTIVITA. Program je koncipován tak, aby celá metodika byla pro tělo přínosem a trénink se stal pro Vaše klienty více motivujícím a zábavnějším.

Pro každého, kdo se chce stát odborníkem na to jak zacházet, cvičit, sestavovat variabilní cviky a tréninkové jednotky s lodními lany, elastickými lodními lany a sprint systémem.

Naučíte se

 • Pochopit princip základních cviků pro UPPER & CORE & LOWER BODY
 • Naučit se modifikace cviků, změnit intensitu, změnit náročnost a stupňovat úrovně náročnosti dle cílové skupiny
 • Naučíte se rozpoznat jaká z tréninkových pomůcek je vhodná pro daný typ tréninku, jaká je variabilita rezistence, provedení zpracovaní a proč je tréninkový systém funkční a unikátní
 • Správně nachystat, připravit, znát a popsat tréninkové nářadí s cílem doporučit správnou tréninkovou jednotku
 • Využití v praxi GUN-eX® STRENGTH & POWER TRAINING TOOLS (COBRA & ROCKET)
 • Představení skupinového cvičení GUNNING

Harmonogram školení

09:00 – 09:30 Workout
09:30 – 11:00 Teorie
11:00 – 13:00 GUN-EX® COBRA and ROCKET training
13:00 – 13:30 Oběd
13:30 – 14:00 Fyziologie
14:00 – 15:00 GUN-EX® COBRA and ROCKET training
15:00 – 16:30 GUNNING, Training
16:30 – 17:00 Shrnutí, závěr

Gunning

 

Nejbližší termín školení

5.12.2020 PRAHA (CZE)přihlásit se na školení

Reference

 • david huf
  Se školeními, která jsem absolvoval v rámci 3D Fitness Akademie, jsem byl vždy velice spokojen. Obzvlášť bych rád vyzdvihnul - zajímavou obsahovou nabídku školení zohledňující aktuální trendy ve fitness, kompetentnost školících lektorů, kvalitní výukové materiály, přátelskou atmosféru a příjemné prostředí.

  Zkrátka jak se říká, ryba smrdí od hlavy - tudíž Mirku good job!!! 🙂 - David Huf
 • Byla jsem u Vás na školení poprvé nejen tedy v Praze, ale od 3D fitness. Prostředí příjemné, hezké, ,,rodinné,,. Celé školení nebyla chvíle, kdy bych se nudila. Moc dobře organizováno.

  A v neposlední řadě, bych chtěla poděkovat a gratulovat - za to, jakého máte v teamu instruktora. Jakub, ač profík zkušenostmi a jako trenér, tak na druhou stranu neskutečně lidský přístup, pohled na sport atd.

  Děkuji Vašemu Teamu a Jakubovi a přeji mnoho spokojených klientů i novém 3D fitness Praha S pozdravem Slavíková Veronika
 • Kurz TRX – osobní trenér (STC) som si užil. Som nesmierne spokojný s Vašími službami, všetko bolo na profesionálnej ale hlavne priateľskej úrovni. Celý deň som „hltal“ nové informácie a zaujímavosti, za čo by som sa Vám chcel ešte raz poďakovať. Jeden jediný deň u Vás mi dal viac ako odštudované semestre a absolvovanie predmetov ako napr. Fitness/Aerobik, Biomechanika, Športová medicína a Práca s klientom, čo viem ako študent veľmi oceniť.

  Je vidno, že tomu čo robíte rozumiete, ale čo je hlavné, že Vás to baví. S úsmevom na tvári Vás odporúčam ďalej ostatným známim, ktorý by mali záujem o Vaše kurzy. Jediné čo by som možno vytkol je málo vydličiek na obede ;). Už sa teším na ďaľšiu spoluprácu s Vami. So športovým pozdravom, Erik Čierny
 • Jsem rada, ze jsem i s kolegyni absolvovala kurz. Praha je vyborna volba, krasne nove prostory. Kuba pusobil na zacatku jako na meetingu "multilevelu". Takove trosku umele a premotivovane, ale pak se mu musim omluvit, byl skvely!!

  Dnes se nam cviceni pekne rozlezelo po tele a v telocvicne jsme se dnes pohybovaly jak lenochodi, ale super! Kdyz vse shrnu: kurz byl skvely a urcite casem prijdem na dalsi level a nove studio je pro nas tak blizko, ze si prijdem i zacvicit. Jsme fyzioterapeutky a malokdy se nekomu sverime do rukou. Adéla Baxová
 • Absolvovala jsem školení TRX - osobní trenér s Jakubem Wurzlem, jehož znalosti a celkový přehled mě velmi překvapily a ohromily. Celé školení mě motivuje ke zlepšení sebe jako instruktora a hlavně k další práci s lidmi.

  Určitě doporučuji, školení má vysokou úroveň a je to skvělý zážitek 🙂
 • Ráda by jsem Vám poděkovala za mnou absolvované školení. Bylo výstižné a prezentováno zábavnou formou "škola hrou“… I přesto, že jsem byla v oblasti TRX naprostým nováčkem mi toto školení poskytlo vše potřebné. Děkuji a přeji hodně spokojených absolventů.

Jak probíhá školení?

Především v dobré náladě.další fotografie