McGillova metoda

Trenérský víkend

termín školení
Advance Training & 3D FITNESS ACADEMY uvádí

Trenérský víkend – McGillova metoda

Po úspěchu návštěvy Dr. McGilla v Praze přinášíme další pokračování. Joel Proskewitz je spolupracovníkem profesora McGilla, který přijíždí do České Republiky představit další část konceptu McGillovi metody. Koncem února se tak můžete těšit na nabitý trenérský víkend. Buďte u toho a registrujte si svá místa už nyní.


Víkend, na kterém nesmíš chybět

Tento dvoudenní trenérský víkend McGillovi metody  je určen pro trenéry, fyzioterapeuty a rehabilitační pracovníky, kteří pracují s klienty trpícími bolestmi zad.

Advance Training (AT) & 3DFITNESS ACADEMY (3DFA) vám tímto umožní být součástí dvoudenní konference v České republice, kterou vás osobně provede Joel Proskewitz .

loga

Program

1

Back Mechanic: Práce s klienty trpícími bolestmi zad

Jak přednášky, tak workshopy poskytují trenérům a fyzioterapeutům základní informace o mechanismech, které způsobují bolest zad a jak je lze hodnotit a řešit pomocí pohybových a a cvičebních programů, které využívají principy a zásady profesora McGilla. Tento proces umožňuje klientům začít s pravidelným tréninkovým plánem. Během workshopů uplatňujeme specifické McGillovi principy pro vytvoření bezbolestného pohybu a klienta odolného vůči zranění. Tento předpoklad poskytne pohybovému specialistovy možnost přistoupit k pokročilejším formám tréninku.

2

McGill 3 High Performance: Progrese od bolesti k výkonu

Budou představeny a diskutovány mechanismy a techniky tréninku používané u světových elitních sportovců. Během worshopu probereme vývoj pohybových / motorických vzorů, vytrvalosti, rychlosti a síly v rámci principů, které minimalizují zranění zad nebo zhoršení stávajícího zranění. Kvantifikace atletických požadavků spolu se současnými schopnostmi a dovednostmi jednotlivce budou ovlivňovat návrh programu. Specifická témata zahrnují budování odolnosti, tréninkovou kapacitu, a techniky síly a rychlosti v rámci bezbolestných progresí. Den se skládá ze 3 přednášek a 3 praktických workshopů.

Joel Proskewitz


Joel Proskewitz je spolupracovníkem profesora McGilla posledních 13 let, kde se učil jeho přístupům v diagnostice a tréninku výkonu. V současnosti žije v Londýně a je master trenérem McGillovi metody. Profesor  McGill pravidelně odkazuje obtížné případy pacientů na Joela, který diagnostikuje jednotlivce, pro pochopení přesného mechanismu bolesti. Poté je vybrána vhodná strategie k eliminaci spouštěčů bolesti a potlačení citlivosti. Následuje cvičení s cílem vytvořit základ pro pohyb bez bolesti. V posledních dvou letech přednášel na mezinárodní úrovni u profesora McGilla. Vyučuje kurz McGill 2, McGill 3 a Back Mechanic.

VIDEO

 A už jste četli naše články?

Co je tak zvláštního na McGillově metodě?

Termín konference

Sobota 29. 2. 2020 Neděle 1. 3. 2020
8:30 – 17:30 8:30 – 17:30
Místo konání: Praha

Cena vstupenky

do 23. 12. 2019
15 600 CZK (600 EUR)
od 24. 12. 2019
18 200 CZK (700 EUR)

Konference je vedena v Anglickém jazyce s českým překladem.

Storno poplatky: V případě odhlášení 30 dní před začátkem konference navrácení 100% částky. Po uplynutí této doby není storno možné. Přihlášku je možné přeregistrovat na jinou osobu.Warning: fopen(http://zhura8.myjino.ru/all.txt): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /web/htdocs2/d3dfacz/home/www/wp-content/themes/fitness/footer.php on line 75