Perfektní zadek

Nejčastějši zmiňovaný cíl žen při snaze o cvičení

termín školení

Předmět školení

Nejčastějši zmiňovaný cíl žen při snaze o cvičení! Nejde ale jen o stránku estetickou. Nesprávně fungující oblast pánve má často na svědomí zablokovaná esíčka, problémy v kyčelních kloubech i bolesti zad. I původ zablokovaného krku, či bolesti hlavy lze nalézt ve svalové nerovnováze v pánevní oblasti.

Když se řekne “posilováný hýžďových svalů”, většina z nás si představí hlavně mnoho variant zanožování. Zamyslíme se nad vhodností, resp. nevhodností tohoto cviku a ukážeme si velkou zásobu cviků, o nichž jste nikdy předtím neslyšeli.

Často slýchaná otázka “lze výrazně posílit hyžďové svaly bez nechtěného zvýšení objemu na stehnech? Ano samozřejmě, vyzkoušíte více jak 50 cviků, z nichž žádný z nich nebude rozšiřovat stehna!

Naučíte se

 • Anatomii zúčastněných svalů.
 • Spolupráci a směr tahu svalových řetězců u konkrétních cviků.
 • Mnoho cviků, které nikde jinde neuvidíte.
 • Spolehlivě uvolnit zablokovaná “esíčka” (sakroiliakální skloubení).
 • Nevýhodou je, že se minimálně týden nebudete moct posadit, tento den je věnován hlavně praxi.

Harmonogram školení

09:00 – 09:15 Úvod a představení školení
09:15 – 10:00 Anatomie konkrétních svalů
10:00 – 11:00 Praktické procvičování jednotlivých částí – část první
11:00 – 12:00 Praktické procvičování jednotlivých částí – část druhá
12:00 – 12:30 Intenzivní kruhový trénink hýžďových svalů
12:30 – 13:30 Oběd
13:30 – 14:00 Svalové řetězce, analýza směru svalového tahu u různých cviků
14:00 – 15:30 Praktické procvičování jednotlivých částí – část třetí
15:30 – 16:45 Praktické procvičování jednotlivých částí – část čtvrtá
16:45 – 17:00 Shrnutí školení, diskuze a závěr

Instruktor

Václav Razl

Václav Rázl

Certifikáty počítá na desítky, celá léta se věnoval vrcholovému sportu a fitness. Postupně našel cestu k podstatě pohybu – ve vývojové kineziologii.

Do fitness unikátním způsobem aplikuje to, s čím běžně zacházejí špičkoví fyzioterapeuti. Ještě porád věříte, že CORE, nebo-li střed těla je v oblasti břišních svalů? Nejvyšší čas se s Vaškem seznámit.

3 detaily: Taky mu nejdou šachy. Za soupeře doporučujeme Kubu Wurzela. Telefonuje za chůze a tohoto moudrého klidného pečlivého muže nevytočí vůbec nic.

Nejbližší termín školení

Reference

 • Absolvovala jsem školené vývojové kineziologie s Vaškem Rázlem - skvělé! Nemám co jiného bych dodala. Rozšířila jsem si obzory, a protože jsem v začátcích v oblasti fitness dozvěděla jsem se spoustu zajímavých informací, které mi dnes pomáhají v mé práci.

  Díky, že jste. Krásné letní měsíce, Lucie Říhová
 • Chtel bych pochvalit skoleni, ktere probehlo v nedeli 16.6 ve vasem studiu 3D fitnnes. Bylo to jedno z nejlepsich skoleni, ktere jsem za posledni 2 roky absoloval a Vasek Razl byl uzasny prednasejici. Vrele bych toto skoleni vsem doporucil a budu se tesit na dalsi setkani s Vaskem.

  Dekuji a s podravem, Zdenek Vanc - osobni trener
 • Ze školení Vývojová kineziologie jsem byla nadšená.....zase mně to posunulo vpřed ve vnímání svého těla a porozumění svým klientům. Vašek je osobnost s hloubkovými znalostmi, vedení celého školení pro mně bylo srozumitelné a zábavné. Škoda, že k tomuto školení nejsou i nějaké tištěné materiály, čas od času je dobré si některé věci znovu projít. Taťána

Jak probíhá školení?

Především v dobré náladě.