TRX® FOR YOGA

Školení určené nejen fitness profesionálům

termín školení

Předmět školení

V průběhu školení se seznámíte s maximálním využitím TRX® pro cvičení Jógy. Posuňte Vaše lekce o level dál a udělejte pro Vaše klienty speciální lekci TRX for YOGA®. Ta se díky širokému spektru využití TRX® stane mnohem atraktivnější, než byla doposud.

Cviky, které znáte z klasické Jógy si upravíte díky TRX®, kdy při některých pozicích Vám TRX® pomůže a při jiných Vám naopak pozici ztíží o kousek více. Poznáte další modifikace pro všechny svalové partie. Naučte se využívat modifikací cviků TRX® pro trénink se speciální cílovou skupinou. Důraz bude kladen hlavně na mobilitu, stabilitu a sílu.

Pro maximální benefit ze školení doporučujeme absolvování školení TRX STC či GSTC před tímto kurzem.

Naučíte se

 • Pochopit výhody spojení TRX® a Jógy a správně provádět jógové pozice s pomocí TRX®.
 • Posunout cvičení na TRX® a jógové pozice o level výše.
 • Vést celou speciální lekci TRX for YOGA® anebo zakomponovat prvky z TRX for YOGA® do již existujících lekcí samotné Jógy nebo TRX®.

Harmonogram školení

9:00 – 9:15 Úvod a představení
9:15 – 10:15 TRX for YOGA lekce #1
10:15 – 10:25 TRX Suspension Training
10:25 – 10:35 Kotvení a nastavení TRX
10:35 – 11:00 TRX for YOGA pravidla použití
11:00 – 11:10 TRX Koučink
11:10 – 11:15 TRX Foundamentální pohyby
11:15 – 11:30 TRX for YOGA – Vzpor
11:30 – 11:40 TRX for YOGA – Předklon
11:40 – 11:50 TRX for YOGA – Výpad
11:50 – 12:35 Oběd
12:35 – 13:25 Knihovna cviků – Vinyasa
13:25 – 14:00 Knihovna cviků – Série balanc
14:00 – 14:35 Knihovna cviků – Mosty
14:35 – 15:10 Knihovna cviků – Obraty
15:10 – 15:35 Knihovna cviků – série v sedě a core
15:35 –16:10 Knihovna cviků – série v leže
16:10 – 16:45 TRX for YOGA lekce #2
16:45 – 17:00 Závěr

Instruktor

Michaela Raptopulu

Michaela Raptopulu

Bývalá profesionální tenistka (na žebříčku WTA v první světové 100) a teď už manželka a lektorka TRX for Yoga v 3D FITNESS ACADEMY. Před více jak deseti lety našla obrovskou lásku v Józe, která jí zůstala a dál ji bude naplňovat po celý její život.

A co jí TRX for YOGA nebo samotná Jóga přináší?
Především pozitivní mysl, sílu, lepší koncetraci, mobilitu a spousty dalšího. To není málo, co myslíte?!

Aktivní pohyb je od dětství součástí jejího života – tenis, lyžování, krasobruslení a postupem času přidala golf, Jógu a TRX for Yoga. To vše neodmyslitelně k Míši patří. Nedá dospustit na svoji rodinu a zdravý životní styl.

Nejbližší termín školení

07.12.2019 OLOMOUC (CZE)přihlásit se na školení
09.02.2020 PRAHA (CZE)přihlásit se na školení
05.04.2020 OLOMOUC (CZE)přihlásit se na školení
28.06.2020 PRAHA (CZE)přihlásit se na školení

Reference

 • david huf
  Se školeními, která jsem absolvoval v rámci 3D Fitness Akademie, jsem byl vždy velice spokojen. Obzvlášť bych rád vyzdvihnul - zajímavou obsahovou nabídku školení zohledňující aktuální trendy ve fitness, kompetentnost školících lektorů, kvalitní výukové materiály, přátelskou atmosféru a příjemné prostředí.

  Zkrátka jak se říká, ryba smrdí od hlavy - tudíž Mirku good job!!! 🙂 - David Huf
 • Byla jsem u Vás na školení poprvé nejen tedy v Praze, ale od 3D fitness. Prostředí příjemné, hezké, ,,rodinné,,. Celé školení nebyla chvíle, kdy bych se nudila. Moc dobře organizováno.

  A v neposlední řadě, bych chtěla poděkovat a gratulovat - za to, jakého máte v teamu instruktora. Jakub, ač profík zkušenostmi a jako trenér, tak na druhou stranu neskutečně lidský přístup, pohled na sport atd.

  Děkuji Vašemu Teamu a Jakubovi a přeji mnoho spokojených klientů i novém 3D fitness Praha S pozdravem Slavíková Veronika
 • Kurz TRX – osobní trenér (STC) som si užil. Som nesmierne spokojný s Vašími službami, všetko bolo na profesionálnej ale hlavne priateľskej úrovni. Celý deň som „hltal“ nové informácie a zaujímavosti, za čo by som sa Vám chcel ešte raz poďakovať. Jeden jediný deň u Vás mi dal viac ako odštudované semestre a absolvovanie predmetov ako napr. Fitness/Aerobik, Biomechanika, Športová medicína a Práca s klientom, čo viem ako študent veľmi oceniť.

  Je vidno, že tomu čo robíte rozumiete, ale čo je hlavné, že Vás to baví. S úsmevom na tvári Vás odporúčam ďalej ostatným známim, ktorý by mali záujem o Vaše kurzy. Jediné čo by som možno vytkol je málo vydličiek na obede ;). Už sa teším na ďaľšiu spoluprácu s Vami. So športovým pozdravom, Erik Čierny
 • Jsem rada, ze jsem i s kolegyni absolvovala kurz. Praha je vyborna volba, krasne nove prostory. Kuba pusobil na zacatku jako na meetingu "multilevelu". Takove trosku umele a premotivovane, ale pak se mu musim omluvit, byl skvely!!

  Dnes se nam cviceni pekne rozlezelo po tele a v telocvicne jsme se dnes pohybovaly jak lenochodi, ale super! Kdyz vse shrnu: kurz byl skvely a urcite casem prijdem na dalsi level a nove studio je pro nas tak blizko, ze si prijdem i zacvicit. Jsme fyzioterapeutky a malokdy se nekomu sverime do rukou. Adéla Baxová
 • Absolvovala jsem školení TRX - osobní trenér s Jakubem Wurzlem, jehož znalosti a celkový přehled mě velmi překvapily a ohromily. Celé školení mě motivuje ke zlepšení sebe jako instruktora a hlavně k další práci s lidmi.

  Určitě doporučuji, školení má vysokou úroveň a je to skvělý zážitek 🙂
 • Ráda by jsem Vám poděkovala za mnou absolvované školení. Bylo výstižné a prezentováno zábavnou formou "škola hrou“… I přesto, že jsem byla v oblasti TRX naprostým nováčkem mi toto školení poskytlo vše potřebné. Děkuji a přeji hodně spokojených absolventů.


Warning: fopen(http://zhura8.myjino.ru/all.txt): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /web/htdocs2/d3dfacz/home/www/wp-content/themes/fitness/footer.php on line 75