Funkční trénink

Standart zůstává – Podmínky se mění

termín školení

Předmět školení

Standart zůstává – Podmínky se mění. Školení z dílny TRX Training tentokrát s aplikací na další pomůcky využívající se ve světě fitness. Kurz je sestaven tak, aby trenéři i instruktoři mohli aplikovat své zkušeností z předešlých kurzů TRX do pohybem zaměřených tréninkových jednotek s využitím dalších pomůcek jako jsou kettlebells, RIP, powerbag, volné váhy a další.

Pro maximální benefit ze školení doporučujeme absolvování TRX STC či TRX GSTC před tímto kurzem.

Naučíte se

 • Používat TRX fundamentalní pohyby jako standard vysoce efektivního, systematického přístupu koučovaní klientů a atletů
 • Nastavit standard základních pohybů a měnit podmínky díky využití TRX a dalších modalit (kettlebells, volné váhy, powerbag a další)
 • Využívat koučingové metody cíleného vědomého pohybu
 • Sestavit kruhový trénink na základě více modalit opřený o TRX fundamentální pohyby

Harmonogram školení

09:00 – 09:25  Úvod školení
09:25 – 10:10  Kruhový trénink
10:10 – 10:40  Plank (Podpor)
10:40 – 11:10  Push (Tlak)
11:10 – 11:35  Pull (Tah)
12:00 – 12:30  Push/Pull kruhový trénink
12:30 – 13:20  Oběd
13:20 – 14:25  Rotace
14:24 – 14:45  Hinge (Předkon)
14:45 – 15:45  Squat (Dřep)
15:45 – 16:10  Lunge (Výpad)
16:10 – 16:50  McGywer výzva
16:50 – 17:00  Co dál..

trx

Instruktor

Filip Raptopulos

Filip Raptopulos

Filip „Onasis“ Raptopulos je potomkem řeckých bohů. Vyrůstal jsem v rázovitém kraji, kde uhelné lišky dávají dobrou noc (v Karviné). S TRX a funkčním tréninkem jsem začal již při studiích na VŠ v Olomouci ( UP – Fakulta tělesné kultury) a první pokusy na živých tvorech jsem začal na hráčích fotbalu, tenisu a hokeje. Hrál jsem závodně hokej za Třinec.

Dále jsem učil na sportovní základní škole, kde jsem aplikoval kruhové tréninky a TRX tréninky na žácích povinné školní docházky. Dodnes se jim po mně stýská 🙂 Na výšce jsme s jedním kamarádem hráli soutěž o to, kdo posbírá nejvíce různých školení a instruktorů, takže počínaje masážema, konče plavčíkem jich je ranec…

Záhy ale člověk zjistí, že to není vše a vydá se cestou, která je mu šitá na míru a ve které se cítí dobře… To je pro mně TRX cesta. Dnes a denně využívám spoustu fitness modalit, ale TRX je best. Proto tím v současné době „drtím“ profesionální tenisty na Štvanici (kde působím jako kondiční trenér) a další profíky ze sportovního (hokejisty, fotbalisty) či běžného (herce, modelky, zpěvačky) světa.

Mám rád pracovitost, smysluplnost a vášeň ve sportu. Jo a co se sportu týče tak mi jde všechno!!! Dejte mi do ruky či nohy cokoli a já vám ukážu jaký jsem sportovec 🙂 Jak říká moje rodina: „Ty jsi taky musel pobrat veškerý sportovní talent za celou rodinu coooo“

Tři detaily

Pohyb (trénink) dýchám, jím a piju!!! Nesnáším hrubiánství a lhostejnost. Miluji zvířata a skvěle vařím hahahaaaaa…

Nejbližší termín školení

30.05.2021 PRAHA (CZE)přihlásit se na školení

Reference

 • david huf
  Se školeními, která jsem absolvoval v rámci 3D Fitness Akademie, jsem byl vždy velice spokojen. Obzvlášť bych rád vyzdvihnul - zajímavou obsahovou nabídku školení zohledňující aktuální trendy ve fitness, kompetentnost školících lektorů, kvalitní výukové materiály, přátelskou atmosféru a příjemné prostředí.

  Zkrátka jak se říká, ryba smrdí od hlavy - tudíž Mirku good job!!! 🙂 - David Huf
 • Byla jsem u Vás na školení poprvé nejen tedy v Praze, ale od 3D fitness. Prostředí příjemné, hezké, ,,rodinné,,. Celé školení nebyla chvíle, kdy bych se nudila. Moc dobře organizováno.

  A v neposlední řadě, bych chtěla poděkovat a gratulovat - za to, jakého máte v teamu instruktora. Jakub, ač profík zkušenostmi a jako trenér, tak na druhou stranu neskutečně lidský přístup, pohled na sport atd.

  Děkuji Vašemu Teamu a Jakubovi a přeji mnoho spokojených klientů i novém 3D fitness Praha S pozdravem Slavíková Veronika
 • Kurz TRX – osobní trenér (STC) som si užil. Som nesmierne spokojný s Vašími službami, všetko bolo na profesionálnej ale hlavne priateľskej úrovni. Celý deň som „hltal“ nové informácie a zaujímavosti, za čo by som sa Vám chcel ešte raz poďakovať. Jeden jediný deň u Vás mi dal viac ako odštudované semestre a absolvovanie predmetov ako napr. Fitness/Aerobik, Biomechanika, Športová medicína a Práca s klientom, čo viem ako študent veľmi oceniť.

  Je vidno, že tomu čo robíte rozumiete, ale čo je hlavné, že Vás to baví. S úsmevom na tvári Vás odporúčam ďalej ostatným známim, ktorý by mali záujem o Vaše kurzy. Jediné čo by som možno vytkol je málo vydličiek na obede ;). Už sa teším na ďaľšiu spoluprácu s Vami. So športovým pozdravom, Erik Čierny
 • Jsem rada, ze jsem i s kolegyni absolvovala kurz. Praha je vyborna volba, krasne nove prostory. Kuba pusobil na zacatku jako na meetingu "multilevelu". Takove trosku umele a premotivovane, ale pak se mu musim omluvit, byl skvely!!

  Dnes se nam cviceni pekne rozlezelo po tele a v telocvicne jsme se dnes pohybovaly jak lenochodi, ale super! Kdyz vse shrnu: kurz byl skvely a urcite casem prijdem na dalsi level a nove studio je pro nas tak blizko, ze si prijdem i zacvicit. Jsme fyzioterapeutky a malokdy se nekomu sverime do rukou. Adéla Baxová
 • Absolvovala jsem školení TRX - osobní trenér s Jakubem Wurzlem, jehož znalosti a celkový přehled mě velmi překvapily a ohromily. Celé školení mě motivuje ke zlepšení sebe jako instruktora a hlavně k další práci s lidmi.

  Určitě doporučuji, školení má vysokou úroveň a je to skvělý zážitek 🙂
 • Ráda by jsem Vám poděkovala za mnou absolvované školení. Bylo výstižné a prezentováno zábavnou formou "škola hrou“… I přesto, že jsem byla v oblasti TRX naprostým nováčkem mi toto školení poskytlo vše potřebné. Děkuji a přeji hodně spokojených absolventů.

Jak probíhá školení?

Především v dobré náladědalší fotografie