Funkční trénink

Standart zůstává – Podmínky se mění

termín školení

Předmět školení

Standart zůstává – Podmínky se mění. Školení z dílny TRX Training tentokrát s aplikací na další pomůcky využívající se ve světě fitness. Kurz je sestaven tak, aby trenéři i instruktoři mohli aplikovat své zkušeností z předešlých kurzů TRX do pohybem zaměřených tréninkových jednotek s využitím dalších pomůcek jako jsou kettlebells, RIP, powerbag, volné váhy a další.

Pro maximální benefit ze školení doporučujeme absolvování TRX STC či TRX GSTC před tímto kurzem.

Naučíte se

 • Používat TRX fundamentalní pohyby jako standard vysoce efektivního, systematického přístupu koučovaní klientů a atletů
 • Nastavit standard základních pohybů a měnit podmínky díky využití TRX a dalších modalit (kettlebells, volné váhy, powerbag a další)
 • Využívat koučingové metody cíleného vědomého pohybu
 • Sestavit kruhový trénink na základě více modalit opřený o TRX fundamentální pohyby

Harmonogram školení

09:00 – 09:25  Úvod školení
09:25 – 10:10  Kruhový trénink
10:10 – 10:40  Plank (Podpor)
10:40 – 11:10  Push (Tlak)
11:10 – 11:35  Pull (Tah)
12:00 – 12:30  Push/Pull kruhový trénink
12:30 – 13:20  Oběd
13:20 – 14:25  Rotace
14:24 – 14:45  Hinge (Předkon)
14:45 – 15:45  Squat (Dřep)
15:45 – 16:10  Lunge (Výpad)
16:10 – 16:50  McGywer výzva
16:50 – 17:00  Co dál..

trx

Instruktor

Filip Raptopulos

Filip Raptopulos

Filip „Onasis“ Raptopulos je potomkem řeckých bohů. Vyrůstal jsem v rázovitém kraji, kde uhelné lišky dávají dobrou noc (v Karviné). S TRX a funkčním tréninkem jsem začal již při studiích na VŠ v Olomouci ( UP – Fakulta tělesné kultury) a první pokusy na živých tvorech jsem začal na hráčích fotbalu, tenisu a hokeje. Hrál jsem závodně hokej za Třinec.

Dále jsem učil na sportovní základní škole, kde jsem aplikoval kruhové tréninky a TRX tréninky na žácích povinné školní docházky. Dodnes se jim po mně stýská 🙂 Na výšce jsme s jedním kamarádem hráli soutěž o to, kdo posbírá nejvíce různých školení a instruktorů, takže počínaje masážema, konče plavčíkem jich je ranec…

Záhy ale člověk zjistí, že to není vše a vydá se cestou, která je mu šitá na míru a ve které se cítí dobře… To je pro mně TRX cesta. Dnes a denně využívám spoustu fitness modalit, ale TRX je best. Proto tím v současné době „drtím“ profesionální tenisty na Štvanici (kde působím jako kondiční trenér) a další profíky ze sportovního (hokejisty, fotbalisty) či běžného (herce, modelky, zpěvačky) světa.

Mám rád pracovitost, smysluplnost a vášeň ve sportu. Jo a co se sportu týče tak mi jde všechno!!! Dejte mi do ruky či nohy cokoli a já vám ukážu jaký jsem sportovec 🙂 Jak říká moje rodina: „Ty jsi taky musel pobrat veškerý sportovní talent za celou rodinu coooo“

Tři detaily

Pohyb (trénink) dýchám, jím a piju!!! Nesnáším hrubiánství a lhostejnost. Miluji zvířata a skvěle vařím hahahaaaaa…

Nejbližší termín školení

27.10.2018 PRAHA (CZE)přihlásit se na školení
30.11.2018 OLOMOUC (CZE)přihlásit se na školení
16.03.2019 PRAHA (CZE)přihlásit se na školení
16.06.2019 PRAHA (CZE)přihlásit se na školení

Reference

 • david huf
  Se školeními, která jsem absolvoval v rámci 3D Fitness Akademie, jsem byl vždy velice spokojen. Obzvlášť bych rád vyzdvihnul - zajímavou obsahovou nabídku školení zohledňující aktuální trendy ve fitness, kompetentnost školících lektorů, kvalitní výukové materiály, přátelskou atmosféru a příjemné prostředí.

  Zkrátka jak se říká, ryba smrdí od hlavy - tudíž Mirku good job!!! 🙂 - David Huf
 • Byla jsem u Vás na školení poprvé nejen tedy v Praze, ale od 3D fitness. Prostředí příjemné, hezké, ,,rodinné,,. Celé školení nebyla chvíle, kdy bych se nudila. Moc dobře organizováno.

  A v neposlední řadě, bych chtěla poděkovat a gratulovat - za to, jakého máte v teamu instruktora. Jakub, ač profík zkušenostmi a jako trenér, tak na druhou stranu neskutečně lidský přístup, pohled na sport atd.

  Děkuji Vašemu Teamu a Jakubovi a přeji mnoho spokojených klientů i novém 3D fitness Praha S pozdravem Slavíková Veronika
 • Kurz TRX – osobní trenér (STC) som si užil. Som nesmierne spokojný s Vašími službami, všetko bolo na profesionálnej ale hlavne priateľskej úrovni. Celý deň som „hltal“ nové informácie a zaujímavosti, za čo by som sa Vám chcel ešte raz poďakovať. Jeden jediný deň u Vás mi dal viac ako odštudované semestre a absolvovanie predmetov ako napr. Fitness/Aerobik, Biomechanika, Športová medicína a Práca s klientom, čo viem ako študent veľmi oceniť.

  Je vidno, že tomu čo robíte rozumiete, ale čo je hlavné, že Vás to baví. S úsmevom na tvári Vás odporúčam ďalej ostatným známim, ktorý by mali záujem o Vaše kurzy. Jediné čo by som možno vytkol je málo vydličiek na obede ;). Už sa teším na ďaľšiu spoluprácu s Vami. So športovým pozdravom, Erik Čierny
 • Jsem rada, ze jsem i s kolegyni absolvovala kurz. Praha je vyborna volba, krasne nove prostory. Kuba pusobil na zacatku jako na meetingu "multilevelu". Takove trosku umele a premotivovane, ale pak se mu musim omluvit, byl skvely!!

  Dnes se nam cviceni pekne rozlezelo po tele a v telocvicne jsme se dnes pohybovaly jak lenochodi, ale super! Kdyz vse shrnu: kurz byl skvely a urcite casem prijdem na dalsi level a nove studio je pro nas tak blizko, ze si prijdem i zacvicit. Jsme fyzioterapeutky a malokdy se nekomu sverime do rukou. Adéla Baxová
 • Absolvovala jsem školení TRX - osobní trenér s Jakubem Wurzlem, jehož znalosti a celkový přehled mě velmi překvapily a ohromily. Celé školení mě motivuje ke zlepšení sebe jako instruktora a hlavně k další práci s lidmi.

  Určitě doporučuji, školení má vysokou úroveň a je to skvělý zážitek 🙂
 • Ráda by jsem Vám poděkovala za mnou absolvované školení. Bylo výstižné a prezentováno zábavnou formou "škola hrou“… I přesto, že jsem byla v oblasti TRX naprostým nováčkem mi toto školení poskytlo vše potřebné. Děkuji a přeji hodně spokojených absolventů.

Jak probíhá školení?

Především v dobré náladědalší fotografie