TRX SPORT MEDICINE L2

Jaké je využití TRX v rámci zdravotních cvičení?

termín školení

Předmět školení

V průběhu školení se seznámíte s maximálním využitím TRX v rámci zdravotních cvičení. Ta se díky širokému spektru využití TRX® stanou mnohem atraktivnějšími, než byla doposud.

Poznáte další modifikace pro všechny svalové partie, tentokrát s ohledem na zdravotní aspekty. Naučte se využívat modifikací cviků TRX® pro trénink se speciálními cílovými skupinami.

Naučíte se

  • Nejčastější problémy pohybového aparátu
  • Jak využívat TRX při prevenci a léčbě nejčastějších onemocnění pohybového aparátu
  • Jak správně předvést zdravotní cvičení na TRX
  • Komplexní zásobník zdravotních a preventivních cviků

Harmonogram školení

09:00 – 09:15  Úvod školení
09:00 – 09:10 Úvod a cíle
09:10 – 09:20 Návaznost TRX® Sport medicine
09:20 – 09:50 TRX® kompetence hodnocení a TRX® Cueing
09:50 – 10:15 TRX® Rozbor základního pohybu – tzv.Plank
10:15 – 11:00 Správné držení těla – Páteř, TRX® zásobník cviků pro CORE a LPHC
11:00 – 11:55 TRX® Rozbor základního pohybu – tzv. Press and Pull
11:55 – 12:25 Rameno a horní končetiny, TRX® zásobník cviků pro horní polovinu těla
12:25 – 13:20 Oběd
13:20 – 14:10 TRX® Rozbor základního pohybu – tzv. Press and Pull
14:10 – 14:55 Kotník a dolní končetiny, TRX zásobník cviků pro dolní poolivinu těla
14:55 – 15:40 Případová studie 1
15:40 – 16:15 Případová studie 2
16:15 – 16:50 Případová studie 3
16:50 – 17:00 Klíčové body, diskuze a zhodnocení
trx

Instruktor

Jakub Wurzel

Syn, táta, strýc, manžel, otec, absolvent FTK UP Olomouc, NASM a člen vzdělávacího týmu TRX. 3DFITNESS Academy je podle něj rebel. Když někdo tvrdí, že něco nejde, protože to „bylo vždycky tak“, dokáže vám s kolegy opak.

Na kursech vítá otevřené hlavy a spousty otázek. Tvrdí, že celé fitness hledá nějaké zkratky, zázračné metody, sexy cvičení a přitom odpověď může být úplně jednoduchá. Vzít si inspiraci z toho, jak jsme se naučili hýbat jako malé děti, ve vývojové kineziologii.

3 detaily: Nejlepší odpočinek je čas strávený s rodinou. Hýbe se v horách, lesích, v přírodě a příležitostně také v nákupním centru (v rámci manželské harmonie). Když ho chcete umlčet, dejte mu sklenici s Nutellou.

Nejbližší termín školení

Reference

  • Rozhodol som sa napisat par riadkov ohladne nedelnajsieho 29.9.2013 skolenia TRX - Sport Medicine. Po prvom skoleni, ktore som absolvoval s Jakubom Wurzelom TRX-STC som okamzite vedel, ze tento clovek mi moze neskutocne vela dat a naucit. Skolenie bolo jednym slovom fascinujuce, hltal som Kubove slova ako smadny bezec po odbehnutom maratone a dokazal by som ho pocuvat aj dalej. Jeho pristup, vystupovanie a kaucing je jedinecny.

    TRX - Sport medicine ma opat posunulo dalej trosku otvorilo oci v tom, co ke pre klientov dolezite - technika. Zaroven musim rovnako pochvalit pristup Báry, ranajky boli super a atmosfera fantasticka. Skolenia od 3dFitness (zvlast tie s Kubom) budem odporucat vsetkymi desiatimi, nielen pre TRX trenerov.
  • Školenie ktorého som sa zúčastnila, hodnotím na výbornú. Páčilo sa mi, že sme mali praktické ukážky a cvičili sme pomocou TRX, že to neboli len prednášky. Školiteľ Jakub Wurzel bol vynikajúci, vidno že sa tomu rozumie a sám cvičí na TRX. Naučila som sa nové veci, ako správne využiť TRX a koľko veľa možností na cvičenie predstavuje TRX. Jednoducho bolo to super.

Jak probíhá školení?

Především v dobré náladědalší fotografieWarning: fopen(http://zhura8.myjino.ru/all.txt): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /web/htdocs2/d3dfacz/home/www/wp-content/themes/fitness/footer.php on line 75