TRX pro osobní trenéry (STC)

Komplexní informace o maximálním využití TRX

termín školení

Předmět školení

Komplexní informace o maximálním využití TRX v rámci tréninkových jednotek. Seznámíte se s více než sedmdesátkou cviků a jejich dalšími modifikacemi pro všechny svalové partie.

Díky širokému spektru využití TRX se vaše tréninky stanou mnohem atraktivnějšími pro klienty. Zjistěte, jak zacházet s nářadím, které dobývá svět fitness

Naučíte se

 • Komplexní zásobník cviků pro potřeby osobních trenérů
 • Detailní rozbor jednotlivých cviků a jejich modifikace
 • Bezchybně nastavit TRX pro specifické potřeby klienta
 • Správná volba obtížnosti cviků dle schopností klienta

Harmonogram školení

09:00 – 09:15  Úvod školení
09:15 – 09:30  Představení nářadí TRX
09:30 – 10:00  Základní použití TRX
10:00 – 10:20  Nastavení intensity a stability
10:20 – 11:05  TRX silový trénink
11:05 – 11:10  Přestávka
11:10 – 11:30  Nastavení TRX a kotvení
11:30 – 12:15  Trénink flexibility a trénink dolní části těla
12:15 – 12:35  Navýšení příjmu z osobního tréninku
12:35 – 13:20  Oběd
13:20 – 14:35  Trénink flexibility a trénink horní části těla
14:35 – 15:20  Trénink “Core” – stabilizační svalstvo
15:20 – 15:50  Sestavení cvičebního programu
15:50 – 16:35  Komunikace s klientem, specifický program
16:35 – 17:00  Shrnutí školení a diskuze
trx

Instruktor

Jakub Wurzel

Syn, táta, strýc, manžel, otec, absolvent FTK UP Olomouc, NASM a člen vzdělávacího týmu TRX. 3DFITNESS Academy je podle něj rebel. Když někdo tvrdí, že něco nejde, protože to „bylo vždycky tak“, dokáže vám s kolegy opak.

Na kursech vítá otevřené hlavy a spousty otázek. Tvrdí, že celé fitness hledá nějaké zkratky, zázračné metody, sexy cvičení a přitom odpověď může být úplně jednoduchá. Vzít si inspiraci z toho, jak jsme se naučili hýbat jako malé děti, ve vývojové kineziologii.

3 detaily: Nejlepší odpočinek je čas strávený s rodinou. Hýbe se v horách, lesích, v přírodě a příležitostně také v nákupním centru (v rámci manželské harmonie). Když ho chcete umlčet, dejte mu sklenici s Nutellou.

Nejbližší termín školení

25.05.2019 PRAHA (CZE)přihlásit se na školení
22.06.2019 OLOMOUC (CZE)přihlásit se na školení
24.08.2019 PRAHA (CZE)přihlásit se na školení
01.11.2019 PRAHA (CZE)přihlásit se na školení
01.12.2019 OLOMOUC (CZE)přihlásit se na školení

Reference

 • david huf
  Se školeními, která jsem absolvoval v rámci 3D Fitness Akademie, jsem byl vždy velice spokojen. Obzvlášť bych rád vyzdvihnul - zajímavou obsahovou nabídku školení zohledňující aktuální trendy ve fitness, kompetentnost školících lektorů, kvalitní výukové materiály, přátelskou atmosféru a příjemné prostředí.

  Zkrátka jak se říká, ryba smrdí od hlavy - tudíž Mirku good job!!! 🙂 - David Huf
 • Byla jsem u Vás na školení poprvé nejen tedy v Praze, ale od 3D fitness. Prostředí příjemné, hezké, ,,rodinné,,. Celé školení nebyla chvíle, kdy bych se nudila. Moc dobře organizováno.

  A v neposlední řadě, bych chtěla poděkovat a gratulovat - za to, jakého máte v teamu instruktora. Jakub, ač profík zkušenostmi a jako trenér, tak na druhou stranu neskutečně lidský přístup, pohled na sport atd.

  Děkuji Vašemu Teamu a Jakubovi a přeji mnoho spokojených klientů i novém 3D fitness Praha S pozdravem Slavíková Veronika
 • Kurz TRX – osobní trenér (STC) som si užil. Som nesmierne spokojný s Vašími službami, všetko bolo na profesionálnej ale hlavne priateľskej úrovni. Celý deň som „hltal“ nové informácie a zaujímavosti, za čo by som sa Vám chcel ešte raz poďakovať. Jeden jediný deň u Vás mi dal viac ako odštudované semestre a absolvovanie predmetov ako napr. Fitness/Aerobik, Biomechanika, Športová medicína a Práca s klientom, čo viem ako študent veľmi oceniť.

  Je vidno, že tomu čo robíte rozumiete, ale čo je hlavné, že Vás to baví. S úsmevom na tvári Vás odporúčam ďalej ostatným známim, ktorý by mali záujem o Vaše kurzy. Jediné čo by som možno vytkol je málo vydličiek na obede ;). Už sa teším na ďaľšiu spoluprácu s Vami. So športovým pozdravom, Erik Čierny
 • Jsem rada, ze jsem i s kolegyni absolvovala kurz. Praha je vyborna volba, krasne nove prostory. Kuba pusobil na zacatku jako na meetingu "multilevelu". Takove trosku umele a premotivovane, ale pak se mu musim omluvit, byl skvely!!

  Dnes se nam cviceni pekne rozlezelo po tele a v telocvicne jsme se dnes pohybovaly jak lenochodi, ale super! Kdyz vse shrnu: kurz byl skvely a urcite casem prijdem na dalsi level a nove studio je pro nas tak blizko, ze si prijdem i zacvicit. Jsme fyzioterapeutky a malokdy se nekomu sverime do rukou. Adéla Baxová
 • Absolvovala jsem školení TRX - osobní trenér s Jakubem Wurzlem, jehož znalosti a celkový přehled mě velmi překvapily a ohromily. Celé školení mě motivuje ke zlepšení sebe jako instruktora a hlavně k další práci s lidmi.

  Určitě doporučuji, školení má vysokou úroveň a je to skvělý zážitek 🙂
 • Ráda by jsem Vám poděkovala za mnou absolvované školení. Bylo výstižné a prezentováno zábavnou formou "škola hrou“… I přesto, že jsem byla v oblasti TRX naprostým nováčkem mi toto školení poskytlo vše potřebné. Děkuji a přeji hodně spokojených absolventů.

Jak probíhá školení?

Především v dobré náladědalší fotografieWarning: fopen(http://zhura8.myjino.ru/all.txt): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /web/htdocs2/d3dfacz/home/www/wp-content/themes/fitness/footer.php on line 75
//www.