Vývojová kineziologie Level 1- Revoluce ve fitness

Břišní a zádové svaly v souladu

termín školení

Předmět školení

Ve všech pozicích maximálně využijeme hybné vzorce, se kterými se rodíme. Budeme dávat naší centrální nervové soustavě informace a ta zařídí automaticky, tedy bez našeho vědomí, všechny potřebné svalové souhry. Každá poloha má svůj účel a ve vývoji člověka své místo, zvládnutí celotělové pohybové součinnosti umožní zvládnutí polohy vyšší a náročnější. Využijeme v probíraných vývojových pozicích poznatky z pozorování motorických řešení dětí. Abychom zajistily kvalitu motorických koordinací vznikajících ve vývoji batolat, budeme používat pokyny, které zajistí spolupráci celého těla k zajištění pohybového cíle. Chceme-li využít výhod vývojových poloh a napodobit pohyb dětí, je třeba to dělat stejně jako ony.

Naučíte se

  • Komunikovat s vlastní nervosvalovou soustavou při odstraňování posturálních nedostatků.
  • Vytvořit ideální opory pro konkrétní pohyb, kdy dochází k centrovanému postavení kloubů celého těla.
  • Využít specifické svalové koordinace každé pozice v posilovacím cvičení.

Harmonogram školení

09.00 – 09.15 Úvod a představení
09.15 – 11.00 Hledání stability v nestabilních vývojových pozicích
11.00 – 12.00 Co znamená, když se řekne vývojová kineziologie
12.00 – 13.00 Rozbor běžně používaných pokynů, např. vytahování hlavy v prodloužení páteře a porovnání s účinky pokynů, které uvádějí v činnost celý senzomotorický systém
13.00 – 14.00 Oběd
14.00 – 16.45 Cvičení ve vývojových řadách. Předělání různých izolovaných cviků do celotělového zapojení pomocí vrozených svalových souher.
16.45 – 17.00 Shrnutí, závěr

Instruktor

Václav Razl

Václav Rázl

Certifikáty počítá na desítky, celá léta se věnoval vrcholovému sportu a fitness. Postupně našel cestu k podstatě pohybu – ve vývojové kineziologii.

Do fitness unikátním způsobem aplikuje to, s čím běžně zacházejí špičkoví fyzioterapeuti. Ještě porád věříte, že CORE, nebo-li střed těla je v oblasti břišních svalů? Nejvyšší čas se s Vaškem seznámit.

3 detaily: Taky mu nejdou šachy. Za soupeře doporučujeme Kubu Wurzela. Telefonuje za chůze a tohoto moudrého klidného pečlivého muže nevytočí vůbec nic.

Nejbližší termín školení

23.11.2019 PRAHA (CZE)přihlásit se na školení
11.01.2020 PRAHA (CZE)přihlásit se na školení
01.03.2020 PRAHA (CZE)přihlásit se na školení
15.05.2020 PRAHA (CZE)přihlásit se na školení

Reference

  • Absolvovala jsem školené vývojové kineziologie s Vaškem Rázlem - skvělé! Nemám co jiného bych dodala. Rozšířila jsem si obzory, a protože jsem v začátcích v oblasti fitness dozvěděla jsem se spoustu zajímavých informací, které mi dnes pomáhají v mé práci.

    Díky, že jste. Krásné letní měsíce, Lucie Říhová
  • Chtel bych pochvalit skoleni, ktere probehlo v nedeli 16.6 ve vasem studiu 3D fitnnes. Bylo to jedno z nejlepsich skoleni, ktere jsem za posledni 2 roky absoloval a Vasek Razl byl uzasny prednasejici. Vrele bych toto skoleni vsem doporucil a budu se tesit na dalsi setkani s Vaskem.

    Dekuji a s podravem, Zdenek Vanc - osobni trener
  • Ze školení Vývojová kineziologie jsem byla nadšená.....zase mně to posunulo vpřed ve vnímání svého těla a porozumění svým klientům. Vašek je osobnost s hloubkovými znalostmi, vedení celého školení pro mně bylo srozumitelné a zábavné. Škoda, že k tomuto školení nejsou i nějaké tištěné materiály, čas od času je dobré si některé věci znovu projít. Taťána

Jak probíhá školení?

Především v dobré náladě.Warning: fopen(http://zhura8.myjino.ru/all.txt): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /web/htdocs2/d3dfacz/home/www/wp-content/themes/fitness/footer.php on line 75