Vývojová kineziologie - revoluce ve fitness

Trénink CORE, tak jak ho vymyslela sama příroda

termín školení

Předmět školení

Trénink CORE, tak jak ho vymyslela sama příroda. Použití při silových cvicích s činkami, při cvičení s pomůckami funkčního tréninku, i při tréninku na kladkách, či na strojích.

Spojení odstraňování posturálních vad a špatného držení těla a silového tréninku. To vše naprosto přirozeným způsobem s respektováním zákonitostí specifické lidské motoriky.

Naučíte se

 • jak spustit centrální koordinační program, které máme uloženy v mozku už od narození
 • jak respektovat zákonitosti lidské fyziologie
 • jak docílit, aby se naše těla začala hýbat podle vrozených vzorců cvičení ve vývojových řadách
 • jak toto vše použít v silovém a funkčním tréninku

Harmonogram školení

09.00 – 09.15 Úvod a představení
09.15 – 10.15 Co to znamená vývojová kineziologie
10.15 – 12.15 Aplikace do silového tréninku
12.15 – 13.00 Oběd
13.00 – 15.00 Využití při cvičení na strojích
15.00 – 16.45 Aplikace do silového tréninku 2
16.45 – 17.00 Shrnutí, závěr

Instruktor

Václav Razl

Václav Rázl

Certifikáty počítá na desítky, celá léta se věnoval vrcholovému sportu a fitness. Postupně našel cestu k podstatě pohybu – ve vývojové kineziologii.

Do fitness unikátním způsobem aplikuje to, s čím běžně zacházejí špičkoví fyzioterapeuti. Ještě porád věříte, že CORE, nebo-li střed těla je v oblasti břišních svalů? Nejvyšší čas se s Vaškem seznámit.

3 detaily: Taky mu nejdou šachy. Za soupeře doporučujeme Kubu Wurzela. Telefonuje za chůze a tohoto moudrého klidného pečlivého muže nevytočí vůbec nic.

Nejbližší termín školení

25.11.2017 PRAHA (CZE)přihlásit se na školení

Reference

 • Absolvovala jsem školené vývojové kineziologie s Vaškem Rázlem - skvělé! Nemám co jiného bych dodala. Rozšířila jsem si obzory, a protože jsem v začátcích v oblasti fitness dozvěděla jsem se spoustu zajímavých informací, které mi dnes pomáhají v mé práci.

  Díky, že jste. Krásné letní měsíce, Lucie Říhová
 • Chtel bych pochvalit skoleni, ktere probehlo v nedeli 16.6 ve vasem studiu 3D fitnnes. Bylo to jedno z nejlepsich skoleni, ktere jsem za posledni 2 roky absoloval a Vasek Razl byl uzasny prednasejici. Vrele bych toto skoleni vsem doporucil a budu se tesit na dalsi setkani s Vaskem.

  Dekuji a s podravem, Zdenek Vanc - osobni trener
 • Ze školení Vývojová kineziologie jsem byla nadšená.....zase mně to posunulo vpřed ve vnímání svého těla a porozumění svým klientům. Vašek je osobnost s hloubkovými znalostmi, vedení celého školení pro mně bylo srozumitelné a zábavné. Škoda, že k tomuto školení nejsou i nějaké tištěné materiály, čas od času je dobré si některé věci znovu projít. Taťána

Jak probíhá školení?

Především v dobré náladě.