Kluby a centra

Své know-how přivezeme k vám. Odborníky školíme přímo na místě. Inhouse školení jsou šitá přímo na míru. Pro každé fitness centrum i sportovní klub připravíme unikátní řešení podle specifik a přání klientů.

kluby a centra

Vy jste jedineční a my to respektujeme!

S námi získáte:


školení
Byznysové modely prodejního školení pro personál
školení
Strategii implementace zákaznického servisu
školení
Nastavení efektivní práce s KPI´s

školení
Praktická odborná fitness školení přizpůsobená přímo vašemu podnikání
školení
Vyškolení personálu od recepce přes obchodní zástupce až po vrcholový management

Realizovaná inhouse školení

ZONE4YOU

Rozsah školení

Vzdělávání osobních trenérů


Doporučení

Se školením panuje spokojenost, uvítali jsme hlavně praktické ukázky komunikace s klienty, způsoby, jak je oslovit, příklady z trenérské praxe, spoustu tipů a nápadů, a také způsob přemýšlení o klientovi, vlastní práci, a úspěšném skloubení osobního a profesního života. Rozhodně je třeba pokračovat v učení se správné komunikace, přemýšlení o vhodných slovech pro konkrétní situace, posilování loajality ke klubu.

Mgr. Bc. Pavel Růžička, sport & project manager ZONE4YOU


Gym&Joy

Rozsah školení

Vývojová kineziologie

Školitelé

Robert Chott


Doporučení

Školení „Vývojová kineziologie“, kterou nás provedl Robert Chott z 3D Fitness týmu byla úžasná. Instruktoři pochopili, že je třeba se nad pohybem a jednotlivými cviky zamýšlet a neopakovat to, co slyší u ostatních. Robert byl vtipný, věcný a velmi lehce pochopitelný. Ve vlastních prostorách a mezi „svými“ se instruktoři více uvolnili, nebáli se zeptat na věci, všechno si vyzkoušeli sami na sobě, což je nejlepší, jak věci pochopit a pak je předat dále našim klientům. Za nás lektory GJ školení nemělo chybu, doporučujeme 100%. Určitě to nebylo poslední in-house školení od 3D a už teď se těšíme na další. Chceme dělat věci jinak a to díky 3D fitness můžeme:)

Celé Gym&Joy děkuje a těší se na další školení.
Zuzana Soukupová


Matrix club Jihlava

Matrix Club

Rozsah školení

TRX, Funkční trénink, 3D PUMP, Indoor Cycling


Doporučení

In-house školení, která proběhla v našich prostorách na konci minulého roku byla pro všechny velkým přínosem. Naši instruktoři si pochvalovali kvalitu a přístup školitelů, stejně jako nové znalosti a poznatky, které během několika dní získali. Všichni školitelé byli moc příjemní a spolupráce s 3D fitness academy je bezvadná.

Jménem Matrix clubu Jihlava, Kamil Pometlo

Fitness Aquapalace Praha

fitness-aqua

Rozsah školení

FTS – Functional Training Station

Školitelé

Jan Novosad


Doporučení

Školení FTS konstrukce od společnosti 3D FITNESS pod vedením Jana Novosada, je pokud mohu jako manažer Fitness Aquapalace doporučit bezkonkurenční a ušité na míru daným zájemcům o tento druh školení. Honza je velmi vstřícný a ve fitness velkým profesionálem. Jeho výklad je zábavný a naučný zároveň. Pro všechny trenéry z Fitness Aquapalace byla nauka o používání FTS konstrukce velkým přínosem do svého trenérského portofólia.

Funkční trénink je velkým trendem a naši klienti si nemohou vynachválit hodiny, kdy se mučí na této konstrukci pod vedením našich skvělých trenérů.

Celý tým děkuje za skvělé školení jak 3D FITNESS, tak Honzovi.
Lukáš Kverka

Sareza Ostrava

Sareza

Rozsah školení

Body and Balance, Power and Core


Doporučení

Chtěl bych touto cestou jménem celého kolektivu SAREZA-FITNESS poděkovat firmě 3D FITNESS s.r.o. za luxusní spolupráci. Ať už se jednalo o nákup vybavení a pomůcek do našich fitness center, nebo školení Akademie 3DFA.

Naši zaměstnanci, včetně mě jsme absolvovali inhouse školení Body and Balance s Hankou Bubníkovou a Power and Core s Petrem Pečem. Musím konstatovat, že Hanka a Petr byli skvělí, profesionalita a zkušenosti z těchto dvou lektorů přímo sálá, navíc je s nimi legrace a celé školení v rámci možností přizpůsobili našim požadavkům. Navíc školení provedli v našich prostorech, což pro nás bylo podstatné a jim to nedělalo sebemenší problém.

Při výběru firmy pro proškolení v této oblasti bych určitě neváhal a pokud bude i v budoucnu možnost opět služby 3D FITNESS rád využiji. Při výběru sehrála roli jak cena, tak i flexibilita lektorů (co se místa konání týkala). Po absolvování obou školení ( a názoru všech zúčastněných) mohu tuto firmu včetně lektorů s klidným srdcem doporučit všem !!!

My jsme si tohle školení náramně užili a odnesli si spoustu zajímavých a užitečných postřehů, které nás a následně naše klienty posunou dále.

Martin Malíček
Sportovní manažer

Fitness URAL Sokolov

Fitness Ural

Rozsah školení

Pump Fx, Funkční trénink, Gravity, TRX GSTC, FTS, Body and Balance

Školitelé

Kateřina Antošová, Hana Bubníková, Vladimír Valouch, Jan Novosad


Doporučení

Společnost 3D FITNESS se postarala o celé naše nové fitness centrum, od návrhu až po 100% dokončení a jako bonus jsme mohli absolvovat velkou škálu školení od 3DFA. Každé školení bylo velkým přínosem pro všechny naše trenéry a instruktory. Inhouse školení od společnosti 3DFA mohu jen doporučit, jejich trenéři jsou opravdu na nejlepší světové úrovni a mohu jen souhlasit s tím, že jste TOP. Moc děkujeme za spolupráci a těšíme se na další super školení.

Barbora Zemová
Sportovní manažer

Weisser Sport Centrum

weisser-LOGO

Rozsah školení

Seznámení s funkčními pomůcky v délce 3 hodin
Záda – co pomáhá, co ubližuje a proč
Stretching and Flexibility


Doporučení

Mezi instruktory funkčního tréninku z našeho fitka vznikla poptávka po lepších znalostech ohledně využití cvičebních pomůcek typických pro funkční trénink a vůbec způsobu, jak funkční trénink správně sestavit.

Na základě požadavků našich instruktorů jsem oslovila 3D FITNESS a konkrétně Petra Peče, který je zkušený odborník a funkčním tréninkem se dlouhodobě zabývá. Termín jsme stanovili na páteční večer, doba trvání byla 3 hodiny. Program Petr ještě upřesnil na základě požadavků na začátku školení. Musím říct, že na školení panovala super atmosféra a naši instruktoři byli dle ohlasů velmi spokojeni. Co je ale velmi důležité, posunulo je to zase o kousek dál, získali další znalosti a začali je okamžitě uplatňovat i na svých lekcích.

Ráda bych jménem všech účastníků velmi pochválila Paula Bielaka, školení bylo pro nás velkým přínosem, jeho přístup byl velmi otevřený a přátelský, opravdu super!

V současné době je před námi další inhouse školení s 3D FITNESS, další určitě plánujeme na konci prázdnin nebo v září. Proč doporučuji tento způsob školení? Je to přímo na míru (téma, doba trvání, termín), dle vyjádření instruktorů je to i taková forma team buildingu (ne všichni instruktoři se ve fitku potkávají), je to přímo v prostředí, které je instruktorům blízké, finančně to vychází velmi příznivě, instruktoři získají od 3D FITNESS certifikáty o absolvovaném školení. Takže za Weisser Sport Centrum mohu inhouse školení od 3D FITNESS jen a jen doporučit.

Mgr. Dana Weisserová, majitelka


GOLEM Club Bratislava

Golem

Rozsah školení

TRX STC, Kettlebells

Školitelé

Petr Peč, Jakub Wurzel


Fitness for Joy

joy

Rozsah školení

3D PUMP, Funkční trénink, FTS


Doporučení

Školení 3D PUMP bylo prostě dokonalé. Dostali jsem neuvěřitelně zabrat, ale rozhodně to stálo za to. Ze školení jsme si všichni trenéři odnesli velký zásobník cviků a nové poznatky z moderního funkčního tréninku. Školení s Honzou taky nemělo chybu, dozvěděli jsme mnoho užitečných informací a vyzkoušeli jsme si snad všechny možné cviky na FTS. FTS konstrukce je od té doby u nás nejvíce využívánou cvičební pomůckou.

Michal Dolejš
Majitel fitness centra


Fitclub Evo

evo

Rozsah školení

Trénink dětí

Školitelé

Filip Raptopulos


Q-walking Kopřivnice

q-fitness

Rozsah školení

BOSU a balanční trénink

Školitelé

Hana Bubníková


Doporučení

U 3DFA se pravidelně proškolujeme, ale většinou jsme se rozhodli poslat naše trenéry do vašeho školícího centra. Vždy jsme byli naprosto spokejeni, proto jsme se poprvé rozhodli 3DFA požádat o inhouse školení. A můžu říct, že se nám to osvědčilo a už nic jiného nebudeme chtít :). Děkujeme moc školitelce Hance,  dozvěděli jsme se vše co jsme potřebovali a načerpali jsme nové zkušenosti a dovednosti. Školení uzpůsobila přímo na naše požadavky a na naše fitness vybavení, takže z naší strany vám moc děkujeme.

Lenka Quittová
Majitelka fitness centra


ČESKÝ HOKEJ

Rozsah školení

Školení trenérů ledního hokeje Licence A a B

Školitelé

Filip Raptopulos


Doporučení

Již více než dva roky spolupracujeme s Českým hokejem při vzdělávání trenérů. Jsme součástí hlavně školení licence B, kde je naším tématem kondiční příprava mladých hokejistů. V minulosti tato školení probíhala například v Poděbradech, Mariánských Lázních, Kroměříži, Rokycanech, Táboře, Uherském Hradišti a Sokolově. Školení není pouze v teoretické rovině, ale hlavně se jedná o praktické ukázky z tréninku dětí a mládeže. Školení licence B je druhou nejvyšší možnou licencí trenérů ledního hokeje u nás v ČR.

Filip Raptopulos
osobní trenér a lektor 3D FITNESS ACADEMYP. S.: Jsme váš partner a máme spoustu informací, které vám předáme, jak nejlíp dovedeme.
Vždycky je fajn potkat se u vás „doma“ ve fitku a najít všechna řešení, která potřebujete.