Online workshopy


Ať jste na cestách, nebo v pohodlí domova, online workshop můžete absolvovat kdekoliv a kdykoliv. Máte jedinečnou možnost získat nejnovější informace ze světa fitness a sportu pomocí několika málo kliknutí myší. Video můžete sledovat na podporovaném prohlížeči nebo v aplikaci Vimeo.

  • Klikněte na políčko „Rent“
  • Založte si účat na Vimeo
  • Vyberte platební metodu
  • Přístup ke streamování videa je 1 týden

TRX PLANK 20X JINAK

TRX je jednou z nejpoužívanějších funkčních pomůcek ve světě fitness a sportu. Plank (podpor, vzpor) zase jedním z nejprofláknutějších cvičení vůbec. Během cca 70 minutového online workshopu tyto dvě „must have“ věci propojíme. Kde jinde jít za věděním než ke zdroji informaci do 3D FITNESS Academy.

Délka: 70 minut

Pomůcky: TRX

Co se naučíš: Modifikace jednoho z nejznámějších cviků v kombinaci s TRX.

EFEKTIVNÍ WARM UP

Warm up neboli rozcvičení je velmi důležitou částí tréninku, na kterou se často buď zapomíná anebo se jí moc nevěnujeme Během cca 70 minutového online workshopu si objasníme nejdůležitější fakta a principy a hlavně si vše ukážeme prakticky.

Délka: 75 minut

Pomůcky: Pěnový válec, miniband, TRX,

Co se naučíš: Efektivní program rozcvičení před zátěžíWarning: fopen(http://zhura8.myjino.ru/all.txt): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /web/htdocs2/d3dfacz/home/www/wp-content/themes/fitness/footer.php on line 75
//