Online workshopy


Ať jste na cestách, nebo v pohodlí domova, online workshop můžete absolvovat kdekoliv a kdykoliv. Máte jedinečnou možnost získat nejnovější informace ze světa fitness a sportu pomocí několika málo kliknutí myší. Video můžete sledovat na podporovaném prohlížeči nebo v aplikaci Vimeo.

  • Klikněte na políčko „Rent“
  • Založte si účat na Vimeo
  • Vyberte platební metodu
  • Přístup ke streamování videa je 1 týden

TRX PLANK 20X JINAK

TRX je jednou z nejpoužívanějších funkčních pomůcek ve světě fitness a sportu. Plank (podpor, vzpor) zase jedním z nejprofláknutějších cvičení vůbec. Během cca 70 minutového online workshopu tyto dvě „must have“ věci propojíme. Kde jinde jít za věděním než ke zdroji informaci do 3D FITNESS Academy.

Délka: 70 minut

Pomůcky: TRX

Co se naučíš: Modifikace jednoho z nejznámějších cviků v kombinaci s TRX.

EFEKTIVNÍ WARM UP

Warm up neboli rozcvičení je velmi důležitou částí tréninku, na kterou se často buď zapomíná anebo se jí moc nevěnujeme Během cca 70 minutového online workshopu si objasníme nejdůležitější fakta a principy a hlavně si vše ukážeme prakticky.

Délka: 75 minut

Pomůcky: Pěnový válec, miniband, TRX,

Co se naučíš: Efektivní program rozcvičení před zátěží

H.I.I.T.

H.I.I.T. neboli vysoce intenzivní intervalový trénink. Jedna z nejvíce používaných metod tréninku ve světě fitness. Existují lidé, kteří si bez HIIT nedokáží představit trénink a také tací, kteří jsou odpůrci a mají k němu výhrady. V online workshopu se seznámíme se základními pravidly HIIT. S fyziologií a se správným nastavením obsahu HIIT. Ukážeme si základní tréninkové zbraně, které posunou Váš trénink o level dál. Workshop plný teorie i praxe, kterou potřebujete do Vašeho tréninku.

Délka: 68 minut

Pomůcky: Cardio stroje (veslo, airbike, skierg) a top funkční pomůcky (trx, kettlebell, gun-ex, medicinbal a další)

Co se naučíš: Jak efektivně a systematicky používat H.I.I.T. jako jednu z účinných zbraní funkčního tréninku

ROTACE

V tomto online workshopu si posvítíme na jeden z fundamentálních pohybů, kterého se dost často bojíme anebo jej cvičíme špatně. Řekneme a ukážeme si vše, co jste ještě neslyšeli. Roztočíme Vám hlavu do vrtule, protože více kontroverzní téma jsme si asi vybrat nemohli. Co je vlastně rotace za pohyb? Proč cvičit rotaci v každém tréninku? Jaké jsou nejčastější chyby a mýty v tréninku rotace? Jak udělat rotaci a nehnout tělem? A spoustu dalších otázek zodpovíme a ukážeme si v praktických ukázkách rotačních cviků.

Délka: 100 minut

Pomůcky:  vlastní tělo a funkční pomůcky (trx, kettlebell, velká osa, medicinbal a další)

Co se naučíš: Jak efektivně a systematicky zařadit rotační cviky do tréninku

JAK NA RYCHLOST U MLÁDEŽE

V tomto online workshopu si posvítíme na trénink rychlosti u dětí a mládeže. Rychlost patří mezi zábavné a oblíbené tréninky, ale jak to udělat tak, aby to nebyla „jen“ zábava, ale také jsme naše youngsters posunuli dál. Řekneme si opět něco k teorii, ale všechno si ukážeme na praktických ukázkách. Online workshop který je nabitý pohybem a energií. Budeme se zabývat různými tématy. Proč je rychlost důležitá? Jak opravdu rozvíjet rychlost u mládeže? Nejčastější chyby a mýty v tréninku rychlosti. Rychlostní trénink – jde to i hravě? Praktická ukázka rychlostních cvičení a her.

Délka: 100 minut

Pomůcky:  vlastní tělo a funkční pomůcky (tyče, kužely, agility pomůcky, BLAZEPOD a další)

Co se naučíš: Jak efektivně a systematicky vést trénink dětí a mládeže

PROGRAMING HUBNUTÍ

Lidský boj s nadváhou je prošpikován mýty, pověrami a hledáním zázračné pilulky a všemožnými super rychlými řešeními. Zázračné “spalovače”, nevšední tréninkové metody, pouštění elektřiny do těla, to vše s cílem shodit poctivě nastřádanou “energii” za několik desítek let. A co když, je to vše daleko jednoduší. Opravdu to musí být “no pain, no gain”? V našem 90 minutovém webináři se stihneme podívat na nejčastější mýty hubnutí z pohledu pohybu a cvičení. Ukážeme vám, jak by takový všeobecný program mohl vypadat a jaké jsou jeho pilíře při dlouhodobějším plánování. Je to opravdu jedno zdali se hýbu, je to jen o stravě?
Kardio jako klíč k hubnutí. Hm, a co když ne? Ukážeme praktickou ukázku tréninkové jednotky a také příklad dlouhodobého programingu cvičení.

Délka: 100 minut

Pomůcky:  vlastní tělo a funkční pomůcky (kettlebell, TRX, Gun-Ex, MedBall a popřípadě i další)

Co se naučíš: Jak připravit skvělý trénink a plán na hubnutí