Martin Strážnický

Martin Strážnický

Důležité pro něj je, abyste si z jeho tréninků odnášeli úsměv na tváři a hlavně, abyste cvičení využili v běžném životě! Aby Vás už nebolela záda, když se sehnete pro nákup a kolena, když si sedáte. Zkrátka abyste se cítili lépe.

Proto s Martinem budete respektovat přirozený lidský pohyb a svalové souhry. V první třídě začal hrát basketbal (a už nepřestal) a láska ke sportu mu už zůstala.

Při studiu trenérství fitness a žurnalistiky na vysoké škole měl možnost porovnávat teorii s praxí a z desítek školení zjistit, co funguje a co ne.

Tři detaily

Má rád pozitivní přístup a energii. Když je náhodou kyselej, dobrou náladu mu vrátí jídlo, fresh a hudba. Na cvičení je skvělý, že jsou dospělí zase trochu dětmi. Najednou je jedno, kolik kdo má (peněz, let, starostí…) a jak vypadá. Ale vstal a přišel si zacvičit – skvělý!Warning: fopen(http://zhura8.myjino.ru/all.txt): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /web/htdocs2/d3dfacz/home/www/wp-content/themes/fitness/footer.php on line 75