Fitness centrum

Naším cílem je bořit mýty, ukázat že co tu bylo věky věků neznamená, že tu musí být napořád. Spojit zábavu, radost, odbornost, fyzickou aktivitu a chuť improvizace. Protřepat, nemíchat a hlavně podávat studené.

Právě jsme pro vás spustili nový web www.3dfitnessgym.cz, tak si přijďte zatrénovat přímo ke zdroji – zdroji informací, odbornosti, pokory a péče o vás. Těšíme se na vás!


Skupinové lekce

Skupinové lekce

Bez závazků, bez potíží, bez chmurů a bez starostí. Naskočíte na palubu kdy se vám to bude hodit, lekci kterou si zvolíte, usmívat se budete a my se o vás postaráme. Naše malé tréninkové skupiny jsou do maximálního počtu 12 lidí vhodné pro všechny výkonnostní skupiny.


Tréninkové skupiny

Tréninkové skupiny

Tréninkové skupiny jsou uzavřené kurzy, kde jste na společné cestě za svým lepším já se stejnou partou společníků. Forma uzavřených skupin je skvělou cestou jak progresivně pracovat na zlepšení a postupně navazovat na dosažené pokroky.


Osobní trénink

Osobní trénink

Nic osobnějšího než osobní trénink ve světě fitness ani existovat nemůže. V 3D FITNESS ACADEMY školíme a učíme budoucí osobní trenéry jak se o své klienty starat a jak efektivně, bezpečně a v co nejkratším čase dosáhnout zlepšení.

U nás budete informacím přímo u zdroje.