Trénujte i vy u zdroje informací

Přirozený pohyb našel svou adresu

termín školení

Získejte volný vstup
na lekci v 3DFITNESS ACADEMY.

Trénujte i vy u zdroje informaci. První lekce je na nás.

Jakmile jednou zkusíte, věříme, že se vám nebude chtít odejít.

Naše malé tréninkové skupiny jsou vhodné pro všechny výkonostní skupiny bez rozdílu barvy pleti, vyznání či jakéhokoliv stupně lenosti.

Profesionální osobní trénink
a skupinove lekce

Osobní trénink vám ušijeme na míru a budeme vás přemlouvat, abyste nechodili tak často. Nepůjde nejenom o pot a dřinu, ale také o zábavu učení se novým dovednostem. Naše studio bude výhradně pro vás a nebudete se muset o prostor dělit s nikým dalším.

S kým budete cvičit?

Jakub Wurzel
Jakub Wurzelmaster trenér TRX

Tvrdí, že celé fitness hledá nějaké zkratky, zázračné metody, sexy cvičení a přitom odpověď může být úplně jednoduchá. Vzít si inspiraci z toho, jak jsme se naučili hýbat jako malé děti, ve vývojové kineziologii.

Filip Raptopulosmaster trenér TRX

TRX je pro něj cesta. Dnes a denně využívá spoustu fitness modalit, ale TRX je best. Proto tím v současné době „drtí“ profesionální tenisty a profíky (hokejisty, fotbalisty a atlety) či lidi z běžného (herce, modelky a zpěvačky) světa.


Michaela Raptopulu
Michaela Raptopululektorka TRX for Yoga

Bývalá profesionální tenistka (na žebříčku WTA v první světové 100). Před více jak deseti lety našla lásku v Józe, která jí zůstala a dál ji bude naplňovat po celý její život.

Martin Strážnickýosobní trenér

S Martinem budete respektovat přirozený lidský pohyb a svalové souhry. Aby Vás nebolela záda, když se sehnete pro nákup a kolena, když si sedáte. Zkrátka abyste se cítili lépe.


Filip Staněkosobní trenér

Filip absolvoval desítky seminářů a workshopů se zaměřením na různá odvětví pohybu po celém světě. Na 3DFA oceňuje mimo jiné také to, že je to místo plné pohody a srandy.

Osobní trénink vám ušijeme na mírukurz fitness


Lukáš Dubina - TRX trénink

Ukázka kondičního tréninku dětí a mládeže

Reference

Tušíme, proč si nás klienti vybírají, ale radši jsme se jich zeptali.

vendula
3DFA je silně návykové místo, kam se člověku chce jít v 7 ráno i v 8 večer a je vám líto, když zrovna na tu vaší oblíbenou lekci nemůžete jít. 3DFA pro mě neni fitness centrum (tam bych asi nikdy nechodila), ale kamarádi, na které se pokaždé těším, kteří mě dobijou baterky a spolehlivě dodají dobrou náladu. Super fyzička se postupně stala vedlejším efektem mých pravidelných návštěv. 3DFA pro mě znamená naprosto srdcovou záležitost.

Vendula


Lukáš Dubina - TRX trénink
3DFA je místo, kde panuje vždy super nálada. Jakmile vstoupíte dovnitř, máte okamžitě chuť začít se hýbat a vyzkoušet některou skvělou cvičební pomůcku (kterých tam jsou desítky). Lektoři vás dokáží namotivovat k tréninku, ikdyž zrovna nemáte energii. Oni jsou ta energie. Jejich postupy i techniky se naprosto odlišují od jiných běžných forem tréninku. Po každém cvičení se budete cítít zdravější.

Lukáš z TRXsystem.czDlouho jsem hledal místo na cvičení, které by splňovalo mé požadavky. Díky 3DFA jsem toto místo našel a na skupinové lekce se skvělými trenéry se vždy moc těším. Po cvičení se cítím dobře, stejně tak jsou lekce zábavné a vidím na sobě pokroky, za které jsem velmi rád.

Tomáš
Přirozený pohyb našel svou adresu

3D FITNESS ACADEMY
Veletržní 61,
170 00 Praha 7Získejte volný vstup na originální fitness lekci

Vyplňte tento jednoduchý formulář.
My se vám ozveme zpět a domluvíme se na vhodném termínu.

    [recaptcha size:compact]

    souhlasím se zpracováním osobních údajů

    ...a získat lekci ZDARMA