O nás

VIZE 3DFA

Tady je pohyb prostě všechno.

Základní téma. Podnět pro diskusi. Myšlenka pro rozbor i pilíř pro detailní analýzu. Cesta zpátky na samotný začátek k podstatě.

Celek je víc než souhrn jeho částí, praví známé moudro. Držíme k němu klíč. Řídíme se pohybem v jeho celistvosti, přirozenosti a efektivnosti.

3DFA je pro vás partnerem, ať už se chcete stát silnějšími, vytrvalejšími, zdravějšími nebo moudřejšími či dosáhnout lepších výsledků jako vrcholový sportovec.

Nebo všechno najednou.

vize

Hodnoty, na kterých stavíme

1

Autentičnost a hodnověrnost

Světoví lídři v oboru funkčního tréninku jako Tom Myers, Gary Gray, Gray Cook, Stuart McGill a další, pro nás představují autority a inspiraci.

2

Efektivita a účinnost

Vše, co předáváme a hlásáme, má svou praktickou využitelnost a je okamžitě použitelné v praktickém, každodenním životě a především pro kariérní posun osobního trenéra či Instruktora

3

Zábava a radost

Děláme to, co nás baví. Věříme tomu (i sobě) a tak nám úsměv a radost nemizí. Naše práce je o lidech a pro lidi.

4

Status quo

S hrdostí měníme kulturu a směr cvičení, přístup k fyzické přípravě, zaběhlé pořádky. Boříme mýty ve světě fitness a nebojíme se žádné diskuse.

Naučíme vás využívat teorii v praxi

praxe

Získejte nástroje k maximalizaci efektu. Nakopneme vaši kariéru.

Pilířem kariérního rozvoje fitness profesionála je znalost lidského těla a pohybu, společně se studiem lidského chování.

Ukážeme vám nový, provokující, celistvý pohled na člověka. Pohyb má konečně adresu.

Žije s námi ve 3DFA!