TRX BOOT CAMP

AKCE, na kterou se nezapomíná

termín školení

3D FITNESS ACADEMY představuje 2.ročník

TRX BOOT CAMP

TRX boot camp

AKCE, na kterou se nezapomíná

Není mnoho příležitostí si zacvičit pod širým nebem a pod vedením profesionálních instruktorů TRX. Těšit se můžete na novinky ze světa funkčního tréninku jako je GUN-eX, ViPR, TRX Rip Trainer, GRIPR, FTS a další. To a mnohem více se uskuteční v malebném prostředí nádvoří hradu a zámku v Dolních Kounicích.

TRX Boot Camp je určen pro lidi všeho vyznání, všech barev pleti a otevřené mysli. Ať jste trenérem, instruktorem, víkendovým válečníkem, hobby sportovcem, profesionálním atletem či lázeňským povalečem pojďte se bavit pohybem u zdroje informací.


Termín akce

Pátek 11. 8. 2017
18-20 Registrace
20-22 Nalodění
Sobota 12. 8. 2017
8-18 TRX Boot Camp
18-xx Huhulala
Neděle 13. 8. 2017
8-12 FACE UP games
Místo konání: Hrad Dolní Kounice

Chcete vědět, co vás čeká?

Podívejte se na video z prvního ročníku TRX Boot campu v Pastvinách


Co na akci říkají naši trenéři?

Jakub Wurzel
Jakub Wurzel – master trenér TRX

TRX BOOT CAMP je o energii, o energii těch lidí, kteří sem přijeli. Jsou to lidé, kteří rádi pracují s vlastním tělem a objevují pohyb a my jsme na té lodi s nimi.

Je to o pohybu, je to o tom mít srandu a zábavu, hrábnout si na dno a hlavně vidět týmového ducha.


Jan Novosad – master trenér TRX

Já to vnímám jako inspirativní den pro lidi, kteří mají rádi TRX. Z celého dne mám pocit, že ti lidi přijeli za námi, užít si pohodové prostředí a prostě si s námi promluvit a zacvičit.

Filip Raptopulos – master trenér TRX

Boot camp je pro mě speciální a ojedinělou akcí roku. Akcí, která je jen jednou za rok a pokaždé je SPECIÁLNÍ A JEDINEČNÁ. Díky energií všech lidí a také díky místu. Cvičení pod širým nebem má uplně jiný náboj. Nejsme stroje a jsme součástí přírody už od pradávna a proto by každý, kdo se rád hýbe, měl cvičit i venku. Nasát tu atmosféru, kdy ráno může vyzkoušet například TRX for Yoga v rose, nebo při svěžím letním dešti zkusit TRX challenge. A v neposlední řadě je pro mě TRX Boot Camp šance poznat spoustu lidí a zažít nezapomenutelné zážitky. Není to jen o cvičení!!! Je to o skupině. Je to o REBELSTVÍ. Je to o spolupráci a zábavě. KDO JEDNOU ZKUSÍ, UŽ NECHCE JINAK!!!

Cena vstupenky

do 31. 05. 2017
3 450 CZK
od 01. 06. 2017
3 990 CZK
  • Cena zahrnuje: celodenní program pod vedením profesionálního týmu TRX pro Českou a Slovenskou republiku, pitný režim, stravu (snídaně, oběd, večeře, snídaně) + překvapení na sobotní večer
  • Cena nezahrnuje: dopravu, ubytování – stan na louce 50,- Kč (osoba/noc) nebo možnost ubytování v penzionu ve vesnici
  • Storno poplatky: V případě odhlášení 30 dní před začátkem akce navrácení 100% částky. Po uplynutí této doby není storno možné. Přihlášku je možné přeregistrovat na jinou osobu.